Nyári ügyeleti napok:
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

Fejér Megyei Diáknapok 2015

Április 10. és 12. között idén is megrendezésre került a Székesfehérváron a Fejér Megyei Diáknapok rendezvénysorozata. Iskolánk hagyományosan részt vett a különféle versenyeken. Gimnazista diákjaink szép eredményeket értek el a következő kategóriákban:

Szólóének, társas ének, kórus: Pausa Kamarakórus (ezüstérem), 11. osztály kamarakórusa (ezüstérem)
Népdal, népzene, néptánc: Károly Márton, Neubauer Norbert, Molnár Máté néptánc produkciója (ezüstérem)
Felkészítő tanáraiknak (Borbás Károly, Feke Mariann, Molnár Gábor) köszönjük az eredményes felkészítést. Diákjainknak pedig gratulálunk az elért eredményekhez.