Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Fejér Megyei Diáknapok 2015

Április 10. és 12. között idén is megrendezésre került a Székesfehérváron a Fejér Megyei Diáknapok rendezvénysorozata. Iskolánk hagyományosan részt vett a különféle versenyeken. Gimnazista diákjaink szép eredményeket értek el a következő kategóriákban:

Szólóének, társas ének, kórus: Pausa Kamarakórus (ezüstérem), 11. osztály kamarakórusa (ezüstérem)
Népdal, népzene, néptánc: Károly Márton, Neubauer Norbert, Molnár Máté néptánc produkciója (ezüstérem)
Felkészítő tanáraiknak (Borbás Károly, Feke Mariann, Molnár Gábor) köszönjük az eredményes felkészítést. Diákjainknak pedig gratulálunk az elért eredményekhez.