Események

Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 10-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

A gimnazisták sikerei a Festival d'Italiano versenyein

Immár hagyomány, hogy gimnáziumunk tanulói évről évre részt vesznek a Festival d’Italiano, az országos olasz nyelvi tanulmányi verseny rendezvényein. Az idei fesztivált a szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola rendezte meg március 27-28-án.
A fesztivál a város szépsége és a szervezők figyelmes vendéglátása mellett minden bizonnyal az elért eredmények miatt is emlékezetes marad számunkra. Gimnáziumunk tanulói a Debreceni Egyetem Olasz Tanszéke által meghirdetett pályázatokra nyújtottak be sikeres pályamunkákat. A Magyarországi olasz emlékek témában második helyezést ért el Gubián Dániel 11. osztályos tanuló, aki Ozorai Pipó Székesfehérvár történetében játszott szerepét foglalta össze. Megosztott harmadik helyen végzett a 11. osztályos Jenei Zsófia a Római Iskola alkotóinak székesfehérvári tevékenységét bemutató dolgozatával. Szintén harmadik helyezést ért el a 11. osztályból Demjén Csenge hasonló témában írt pályamunkájával.
Iskolánk Pausa Kamarakórusa a csoportos komolyzene kategóriában második helyezést ért el Giovanni Gastoldi: Amor vittorioso és a Valzer delle candele című kórusművekkel.
A diákok felkészítő tanárai Pollermanné Fata Ilona, Borbás Károly és Raitsits Tivadar voltak.
Gratulálunk gimnazistáink szép eredményeihez.

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.