Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

Felvételi tájékoztató

A közös középiskolai írásbeli felvételi időpontja 2015. január 17-e, szombat 10:00-11:45-ig. A nyolcadikosoknak 9:40-ig kell megérkezniük az iskolába az alkalomhoz illó öltözékben (fehér blúz/ing, sötét nadrág). Hozd magaddal érvényes diákigazolványodat vagy személyi igazolványodat; tovább kék színű tollakat (tartalékot is), vonalzót, körzőt, szögmérőt! A pót írásbeli felvételi időpontja január 22-e 14 óra. Az írásbeli dolgozatokba január 27-én (kedden) 8 és 15 óra között lehet betekinteni, az észrevételeket másnap, január 28-án tehetik meg szintén 8-tól 15 óráig. Az értékelő lapokat február 2-án kizárólag személyesen vehetik át 8 és 15 óra között iskolánk titkárságán. A vizsgákhoz minden felvételizőnek sok sikert kívánunk.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.