A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Kodály Zoltán Napok

Minden decemberben a téli szünet előtti utolsó tanítási héten emlékezünk meg iskolánk névadójának születésnapjáról. A rendezvénysorozat a hagyományoknak megfelelően hétfőn délelőtt a felső tagozaton a projektnap kihirdetésével, majd délután ünnepélyes megnyitóval kezdődik, utána Mozartról és Gluckról szóló vetélkedővel folytatódik. Másnap a lapról olvasási, dallamdiktálási, társas éneklési versenyek; a Seuso-kincsek meglátogatása, valamint a karácsonyi vásár következik. Szerdán tanítás nélküli munkanapot tartunk különböző érdekes programokkal, mozi- és színházlátogatásokkal, koncerttel. Csütörtökön este hagyományos karácsonyi hangversenyünket rendezzük meg a Szent Imre-templomban. Az utolsó nap már ezen ünnep jegyében telik: az osztályközösségek és a három tagozat együtt és külön-külön is megemlékezik Jézus születéséről.