A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Kodály Zoltán Napok

Minden decemberben a téli szünet előtti utolsó tanítási héten emlékezünk meg iskolánk névadójának születésnapjáról. A rendezvénysorozat a hagyományoknak megfelelően hétfőn délelőtt a felső tagozaton a projektnap kihirdetésével, majd délután ünnepélyes megnyitóval kezdődik, utána Mozartról és Gluckról szóló vetélkedővel folytatódik. Másnap a lapról olvasási, dallamdiktálási, társas éneklési versenyek; a Seuso-kincsek meglátogatása, valamint a karácsonyi vásár következik. Szerdán tanítás nélküli munkanapot tartunk különböző érdekes programokkal, mozi- és színházlátogatásokkal, koncerttel. Csütörtökön este hagyományos karácsonyi hangversenyünket rendezzük meg a Szent Imre-templomban. Az utolsó nap már ezen ünnep jegyében telik: az osztályközösségek és a három tagozat együtt és külön-külön is megemlékezik Jézus születéséről.