A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Kodály Zoltán Napok

Minden decemberben a téli szünet előtti utolsó tanítási héten emlékezünk meg iskolánk névadójának születésnapjáról. A rendezvénysorozat a hagyományoknak megfelelően hétfőn délelőtt a felső tagozaton a projektnap kihirdetésével, majd délután ünnepélyes megnyitóval kezdődik, utána Mozartról és Gluckról szóló vetélkedővel folytatódik. Másnap a lapról olvasási, dallamdiktálási, társas éneklési versenyek; a Seuso-kincsek meglátogatása, valamint a karácsonyi vásár következik. Szerdán tanítás nélküli munkanapot tartunk különböző érdekes programokkal, mozi- és színházlátogatásokkal, koncerttel. Csütörtökön este hagyományos karácsonyi hangversenyünket rendezzük meg a Szent Imre-templomban. Az utolsó nap már ezen ünnep jegyében telik: az osztályközösségek és a három tagozat együtt és külön-külön is megemlékezik Jézus születéséről.