Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Koppány és Bence sikerei

Varga Koppány 5.a osztályos tanulónk III. helyezést ért el a Munkácsy Mihály Általános Iskola által rendezett Ly vagy j? megyei helyesírási versenyen. Ugyanő szép sikerrel szerepelt a Vörösmarty Mihály Általános Iskola szintén megyei szavalóversenyén is: itt II. helyezett lett az intézmény névadójának Petike című versével. Koppányt a dobogón Szentgyörgyi Bence 6.é osztályos tanulónk követte, aki a költő Ifjú vitéz című költeményét szavalta el. Mindkettejüknek gratulálunk, és további sikereket kívánunk.