Csibebuli:
október 19.
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.

Koppány és Bence sikerei

Varga Koppány 5.a osztályos tanulónk III. helyezést ért el a Munkácsy Mihály Általános Iskola által rendezett Ly vagy j? megyei helyesírási versenyen. Ugyanő szép sikerrel szerepelt a Vörösmarty Mihály Általános Iskola szintén megyei szavalóversenyén is: itt II. helyezett lett az intézmény névadójának Petike című versével. Koppányt a dobogón Szentgyörgyi Bence 6.é osztályos tanulónk követte, aki a költő Ifjú vitéz című költeményét szavalta el. Mindkettejüknek gratulálunk, és további sikereket kívánunk.