Nyári ügyeleti napok:
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

Koppány és Bence sikerei

Varga Koppány 5.a osztályos tanulónk III. helyezést ért el a Munkácsy Mihály Általános Iskola által rendezett Ly vagy j? megyei helyesírási versenyen. Ugyanő szép sikerrel szerepelt a Vörösmarty Mihály Általános Iskola szintén megyei szavalóversenyén is: itt II. helyezett lett az intézmény névadójának Petike című versével. Koppányt a dobogón Szentgyörgyi Bence 6.é osztályos tanulónk követte, aki a költő Ifjú vitéz című költeményét szavalta el. Mindkettejüknek gratulálunk, és további sikereket kívánunk.