A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Fedezzük fel Gorsiumot!

November végén rendeztük meg immár hagyományos felsős történelemversenyünk második fordulóját. Fő témánk ezúttal Pannónia és Gorsium története, mellette pedig a birodalom életmódja és hétköznapjai voltak. A népszerű vetélkedőn gyönyörködhettünk korhű öltözékekben és kézműves munkákban, szurkolhattunk gladiátoroknak és fogathajtóknak, egyszóval valósággal megelevenedett az ókori Róma páratlan kultúrája és technikája. Köszönjük a lelkesedést, a sportszerű versenyzést, és gratulálunk minden résztvevőnek. Találkozzunk jövőre is!
Eredmények                                 Képek