A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Fedezzük fel Gorsiumot!

November végén rendeztük meg immár hagyományos felsős történelemversenyünk második fordulóját. Fő témánk ezúttal Pannónia és Gorsium története, mellette pedig a birodalom életmódja és hétköznapjai voltak. A népszerű vetélkedőn gyönyörködhettünk korhű öltözékekben és kézműves munkákban, szurkolhattunk gladiátoroknak és fogathajtóknak, egyszóval valósággal megelevenedett az ókori Róma páratlan kultúrája és technikája. Köszönjük a lelkesedést, a sportszerű versenyzést, és gratulálunk minden résztvevőnek. Találkozzunk jövőre is!
Eredmények                                 Képek