Papírgyűjtés:
szeptember 19. csütörtök, 7:00 - 15:30 óra
szeptember 20. péntek, 7:00 - 13:30 óra

Fedezzük fel Gorsiumot!

November végén rendeztük meg immár hagyományos felsős történelemversenyünk második fordulóját. Fő témánk ezúttal Pannónia és Gorsium története, mellette pedig a birodalom életmódja és hétköznapjai voltak. A népszerű vetélkedőn gyönyörködhettünk korhű öltözékekben és kézműves munkákban, szurkolhattunk gladiátoroknak és fogathajtóknak, egyszóval valósággal megelevenedett az ókori Róma páratlan kultúrája és technikája. Köszönjük a lelkesedést, a sportszerű versenyzést, és gratulálunk minden résztvevőnek. Találkozzunk jövőre is!
Eredmények                                 Képek