Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

A gimnázium látogatása a Fáy András Alapítvány budapesti székhelyén

A gimnázium 11. és 12. osztályos diákjaiból álló csoportja november 7-én látogatást tett a budapesti Fáy András Alapítvány Benczúr utcai székhelyén. A húsz éves szakmai tapasztalattal rendelkező alapítvány az „Esélyt a jövő generációjának” mottó jegyében látja vendégül a pénzügyi és gazdasági ismeretek iránt érdeklődő általános és középiskolásokat. Az Európában egyedülálló program sikerét a fiatal trénercsapat, az ösztönző környezet, a modern technikai eszközpark és a diákok valós igényeinek való megfelelés biztosítják.

A kodályos fiatalok is a szórakoztatva tanítás jegyében töltöttek el egy napot az alapítvány szervezte projektnapon. Diákjaink nagyon élvezték az élményszerű, interaktív foglalkozást; az előadásokon és a szakmai munka során az iskolai tanórákon kevéssé oktatott, hiánypótló ismereteket szerezhettek. Örültünk a látogatás lehetőségének és az eredményesen eltöltött napnak.