A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

A gimnázium látogatása a Fáy András Alapítvány budapesti székhelyén

A gimnázium 11. és 12. osztályos diákjaiból álló csoportja november 7-én látogatást tett a budapesti Fáy András Alapítvány Benczúr utcai székhelyén. A húsz éves szakmai tapasztalattal rendelkező alapítvány az „Esélyt a jövő generációjának” mottó jegyében látja vendégül a pénzügyi és gazdasági ismeretek iránt érdeklődő általános és középiskolásokat. Az Európában egyedülálló program sikerét a fiatal trénercsapat, az ösztönző környezet, a modern technikai eszközpark és a diákok valós igényeinek való megfelelés biztosítják.

A kodályos fiatalok is a szórakoztatva tanítás jegyében töltöttek el egy napot az alapítvány szervezte projektnapon. Diákjaink nagyon élvezték az élményszerű, interaktív foglalkozást; az előadásokon és a szakmai munka során az iskolai tanórákon kevéssé oktatott, hiánypótló ismereteket szerezhettek. Örültünk a látogatás lehetőségének és az eredményesen eltöltött napnak.