A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

A gimnázium látogatása a Fáy András Alapítvány budapesti székhelyén

A gimnázium 11. és 12. osztályos diákjaiból álló csoportja november 7-én látogatást tett a budapesti Fáy András Alapítvány Benczúr utcai székhelyén. A húsz éves szakmai tapasztalattal rendelkező alapítvány az „Esélyt a jövő generációjának” mottó jegyében látja vendégül a pénzügyi és gazdasági ismeretek iránt érdeklődő általános és középiskolásokat. Az Európában egyedülálló program sikerét a fiatal trénercsapat, az ösztönző környezet, a modern technikai eszközpark és a diákok valós igényeinek való megfelelés biztosítják.

A kodályos fiatalok is a szórakoztatva tanítás jegyében töltöttek el egy napot az alapítvány szervezte projektnapon. Diákjaink nagyon élvezték az élményszerű, interaktív foglalkozást; az előadásokon és a szakmai munka során az iskolai tanórákon kevéssé oktatott, hiánypótló ismereteket szerezhettek. Örültünk a látogatás lehetőségének és az eredményesen eltöltött napnak.