Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

A gimnázium látogatása a Fáy András Alapítvány budapesti székhelyén

A gimnázium 11. és 12. osztályos diákjaiból álló csoportja november 7-én látogatást tett a budapesti Fáy András Alapítvány Benczúr utcai székhelyén. A húsz éves szakmai tapasztalattal rendelkező alapítvány az „Esélyt a jövő generációjának” mottó jegyében látja vendégül a pénzügyi és gazdasági ismeretek iránt érdeklődő általános és középiskolásokat. Az Európában egyedülálló program sikerét a fiatal trénercsapat, az ösztönző környezet, a modern technikai eszközpark és a diákok valós igényeinek való megfelelés biztosítják.

A kodályos fiatalok is a szórakoztatva tanítás jegyében töltöttek el egy napot az alapítvány szervezte projektnapon. Diákjaink nagyon élvezték az élményszerű, interaktív foglalkozást; az előadásokon és a szakmai munka során az iskolai tanórákon kevéssé oktatott, hiánypótló ismereteket szerezhettek. Örültünk a látogatás lehetőségének és az eredményesen eltöltött napnak.