Papírgyűjtés:
szeptember 18. szerda, 7:00 - 15:30 óra
szeptember 19. csütörtök, 7:00 - 15:30 óra
szeptember 20. péntek, 7:00 - 13:30 óra

Versmondó verseny a VOKE-ban II.

Gratulálunk Szentgyörgyi Bence 6.é osztályos tanulónknak, aki a VOKE versmondó versenyén I. helyezést ért el. Bence Zelk Zoltán Mese a kis nyúlról című versét mondta el olyan kifejezően, hogy rögtön meghódította a zsűrit. Ugyanezen a megmérettetésen kapott különdíjat Tóth Kálmán Csongor 5.a osztályos tanulónk, aki saját versét szavalta el, melynek témája a hazaszeretet volt. Gratulálunk továbbá a többi résztvevőnek is, mert igen szépen szerepeltek. Reméljük, más szavalóversenyen is találkozunk velük.

A résztvevők:
Tóth Kálmán Csongor 5.a osztály