Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

A zene ünnepe

Immár hagyományosan A zene világnapján, október 1-jén rendezte meg Székesfehérvár városa Testvér lészen minden ember című nagyszabású hangversenyét, melyen összes kórusunk fellépett. A zsúfolásig telt Vodafone Sportcentrumban tartott remek hangulatú, egzotikus országok dalkincséből is ízelítőt adó esten több énektanár-karnagyunk részesült elismerésben. Országos Dicsérő Oklevelet kapott a Legkisebbek kórusa és a Fiúkar; Az Év Kórusa kitüntetésben részesült a Leánykar, a Vegyeskar, ill. a Pausa kamarakórus. Gratulálunk kollégáink nagyszerű munkájához, és további sikereket kívánunk nekik.