A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

A zene ünnepe

Immár hagyományosan A zene világnapján, október 1-jén rendezte meg Székesfehérvár városa Testvér lészen minden ember című nagyszabású hangversenyét, melyen összes kórusunk fellépett. A zsúfolásig telt Vodafone Sportcentrumban tartott remek hangulatú, egzotikus országok dalkincséből is ízelítőt adó esten több énektanár-karnagyunk részesült elismerésben. Országos Dicsérő Oklevelet kapott a Legkisebbek kórusa és a Fiúkar; Az Év Kórusa kitüntetésben részesült a Leánykar, a Vegyeskar, ill. a Pausa kamarakórus. Gratulálunk kollégáink nagyszerű munkájához, és további sikereket kívánunk nekik.