Nyári ügyeleti napok:
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

A zene ünnepe

Immár hagyományosan A zene világnapján, október 1-jén rendezte meg Székesfehérvár városa Testvér lészen minden ember című nagyszabású hangversenyét, melyen összes kórusunk fellépett. A zsúfolásig telt Vodafone Sportcentrumban tartott remek hangulatú, egzotikus országok dalkincséből is ízelítőt adó esten több énektanár-karnagyunk részesült elismerésben. Országos Dicsérő Oklevelet kapott a Legkisebbek kórusa és a Fiúkar; Az Év Kórusa kitüntetésben részesült a Leánykar, a Vegyeskar, ill. a Pausa kamarakórus. Gratulálunk kollégáink nagyszerű munkájához, és további sikereket kívánunk nekik.