Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

A zene ünnepe

Immár hagyományosan A zene világnapján, október 1-jén rendezte meg Székesfehérvár városa Testvér lészen minden ember című nagyszabású hangversenyét, melyen összes kórusunk fellépett. A zsúfolásig telt Vodafone Sportcentrumban tartott remek hangulatú, egzotikus országok dalkincséből is ízelítőt adó esten több énektanár-karnagyunk részesült elismerésben. Országos Dicsérő Oklevelet kapott a Legkisebbek kórusa és a Fiúkar; Az Év Kórusa kitüntetésben részesült a Leánykar, a Vegyeskar, ill. a Pausa kamarakórus. Gratulálunk kollégáink nagyszerű munkájához, és további sikereket kívánunk nekik.