A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

A zene ünnepe

Immár hagyományosan A zene világnapján, október 1-jén rendezte meg Székesfehérvár városa Testvér lészen minden ember című nagyszabású hangversenyét, melyen összes kórusunk fellépett. A zsúfolásig telt Vodafone Sportcentrumban tartott remek hangulatú, egzotikus országok dalkincséből is ízelítőt adó esten több énektanár-karnagyunk részesült elismerésben. Országos Dicsérő Oklevelet kapott a Legkisebbek kórusa és a Fiúkar; Az Év Kórusa kitüntetésben részesült a Leánykar, a Vegyeskar, ill. a Pausa kamarakórus. Gratulálunk kollégáink nagyszerű munkájához, és további sikereket kívánunk nekik.