Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Két kiváló pedagógus – két igaz ember

A Hiemer-házban rendezett bensőséges ünnepségen a tánc, a zene, az énekszó hangjait segítségül hívva köszöntünk el két nyugdíjba menő nagyszerű kollégánktól: Sepseiné Nagy Aranka igazgatóhelyettesünktől és Poór Zsuzsánna Magdolna tanítónőnktől. Aranka két évtizeden át szervezte-intézte fáradhatatlanul iskolánk életét, Zsuzsi pedig negyven évet dolgozott a Kodályban, illetve elődintézményében, az Ének-Zeneiben, ahová általános iskolásként is járt.  Szép pályafutásukat miniszteri kitüntetéssel jutalmazta Balog Zoltán. Kívánunk nekik nyugodt, boldogságban és egészségben eltöltött éveket.