Nyári ügyeleti napok:
augusztus 27-28. 7:30-15:30
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

Két kiváló pedagógus – két igaz ember

A Hiemer-házban rendezett bensőséges ünnepségen a tánc, a zene, az énekszó hangjait segítségül hívva köszöntünk el két nyugdíjba menő nagyszerű kollégánktól: Sepseiné Nagy Aranka igazgatóhelyettesünktől és Poór Zsuzsánna Magdolna tanítónőnktől. Aranka két évtizeden át szervezte-intézte fáradhatatlanul iskolánk életét, Zsuzsi pedig negyven évet dolgozott a Kodályban, illetve elődintézményében, az Ének-Zeneiben, ahová általános iskolásként is járt.  Szép pályafutásukat miniszteri kitüntetéssel jutalmazta Balog Zoltán. Kívánunk nekik nyugodt, boldogságban és egészségben eltöltött éveket.