Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Két kiváló pedagógus – két igaz ember

A Hiemer-házban rendezett bensőséges ünnepségen a tánc, a zene, az énekszó hangjait segítségül hívva köszöntünk el két nyugdíjba menő nagyszerű kollégánktól: Sepseiné Nagy Aranka igazgatóhelyettesünktől és Poór Zsuzsánna Magdolna tanítónőnktől. Aranka két évtizeden át szervezte-intézte fáradhatatlanul iskolánk életét, Zsuzsi pedig negyven évet dolgozott a Kodályban, illetve elődintézményében, az Ének-Zeneiben, ahová általános iskolásként is járt.  Szép pályafutásukat miniszteri kitüntetéssel jutalmazta Balog Zoltán. Kívánunk nekik nyugodt, boldogságban és egészségben eltöltött éveket.