Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

Már búcsúmat veszem…

Az utolsó héten jó néhányszor felcsendült iskolánkban Palestrina gyönyörű dallama - és mellette más klasszikus művek is, hiszen ismét elköszöntünk két kedves és vidám nyolcadikos osztálytól. A 8. a és a 8. é osztály előbb szép műsort adott tanárai tiszteletére, majd este a zeneisek szerenádoztak a pedagógusoknak. Végül a ballagáson utoljára járták együtt végig osztályfőnökeik, Kati néni és Mariann néni vezetésével az iskola folyosóit és termeit. Reméljük, gyakran visszalátogattok hozzánk. Mindig szeretettel várunk benneteket.