A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Comenius-disszemináció

Lassan a végéhez közeledik a Galambos Éva tanárnő vezette, iskolánkban már két éve folyó Comenius-program. Ez alkalomból hirdettünk és szerveztünk találkozót az érdeklődő oktatási intézményeknek, valamint a programban résztvevő szülőknek és diákoknak. Nagy örömünkre sokan elfogadták a meghívást, és a megyéből is érkeztek tájékozódni kívánó kollégák. A kellemes, oldott légkörben finom uzsonna mellett elevenítettük fel a projekt történetét a kezdetektől az utazásokon át egészen a még hátralevő feladatig és az elkészítéséért járó jutalomig. Ne feledjétek: Waste not want not!