Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Comenius-disszemináció

Lassan a végéhez közeledik a Galambos Éva tanárnő vezette, iskolánkban már két éve folyó Comenius-program. Ez alkalomból hirdettünk és szerveztünk találkozót az érdeklődő oktatási intézményeknek, valamint a programban résztvevő szülőknek és diákoknak. Nagy örömünkre sokan elfogadták a meghívást, és a megyéből is érkeztek tájékozódni kívánó kollégák. A kellemes, oldott légkörben finom uzsonna mellett elevenítettük fel a projekt történetét a kezdetektől az utazásokon át egészen a még hátralevő feladatig és az elkészítéséért járó jutalomig. Ne feledjétek: Waste not want not!