Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Comenius-disszemináció

Lassan a végéhez közeledik a Galambos Éva tanárnő vezette, iskolánkban már két éve folyó Comenius-program. Ez alkalomból hirdettünk és szerveztünk találkozót az érdeklődő oktatási intézményeknek, valamint a programban résztvevő szülőknek és diákoknak. Nagy örömünkre sokan elfogadták a meghívást, és a megyéből is érkeztek tájékozódni kívánó kollégák. A kellemes, oldott légkörben finom uzsonna mellett elevenítettük fel a projekt történetét a kezdetektől az utazásokon át egészen a még hátralevő feladatig és az elkészítéséért járó jutalomig. Ne feledjétek: Waste not want not!