Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

Comenius-disszemináció

Lassan a végéhez közeledik a Galambos Éva tanárnő vezette, iskolánkban már két éve folyó Comenius-program. Ez alkalomból hirdettünk és szerveztünk találkozót az érdeklődő oktatási intézményeknek, valamint a programban résztvevő szülőknek és diákoknak. Nagy örömünkre sokan elfogadták a meghívást, és a megyéből is érkeztek tájékozódni kívánó kollégák. A kellemes, oldott légkörben finom uzsonna mellett elevenítettük fel a projekt történetét a kezdetektől az utazásokon át egészen a még hátralevő feladatig és az elkészítéséért járó jutalomig. Ne feledjétek: Waste not want not!