Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

Kis matematikusok sikere

A Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen iskolánkból kilencven alsó tagozatos kisdiák vett részt. Mindegyikőjüknek huszonnégy logikai feladatot kellett megoldania. Az érdekes, újszerű példákkal szívesen foglalkoztak a gyerekek, akik - legnagyobb örömünkre - igen szép eredményeket értek el nemcsak iskolai, de megyei szinten is. Külön gratulálunk Gyulai György Ákos 2. é osztályos tanulónak, aki Magyarországon a 18. legjobb, legügyesebb matekos lett a kengurusok között. A következő tanévben is várjuk jelentkezéseteket; munkátokhoz, tanulmányaitokhoz további sikereket kívánunk.

Eredményeink:
 
2. évfolyamon
 
II. helyezést ért el Gyulai György Ákos (2. é osztály)
                              (Ez országos XVIII. helyezés!)
XVI. helyezést ért el: Tornyai Johanna (2. é osztály)
XXII. helyezést ért el: Nagy Barnabás (2. a osztály)
 
3. évfolyamon
XVI. helyezést ért el Karácsony Gábor (3. é osztály)
XXII. helyezést ért el: Ásmány-Kozma Boldizsár (3. é osztály)
XXVII. helyezést ért el: Jákob Kristóf (3. é osztály)
 
4. évfolyamon
IX. helyezést ért el: Némedi Ádám (4. é osztály)
XXX. helyezést ért el: Varga Koppány (4. a osztály)
XLII. helyezést ért el: Tomor Boglárka (4. é osztály)
 
A további eredményeket megtekinthetik: www.zalamat.hu honlapon.
Reméljük, a jövő tanévben is szorgalmasan készültök majd az újabb kihívásokra.

 

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.