Iskolánkban nincs tanítás:
december 13.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 14.
Kodály születésnapi koncert a Zeneakadémián gimnáziumunk részvételével:
december 16.
Kodály Zoltán Napok:
december 16-20.
Karácsonyi vásár:
december 16. 14-16 óra
Karácsonyi hangverseny:
december 18. 18 óra, Szent Imre templom
Projektnap:
december 19.
Téli szünet:
december 23- 2020. január 3.

További fontos információk

Az iskolából a rendelés leadását követően kiiratkozó tanuló ne fizesse be a könyvek árát, illetve a pótvizsgára küldött diák várja meg vizsgája eredményét a befizetéssel.
A tankönyvek ára utalvánnyal is fizethető lesz. Hogy milyen módon és milyen utalványokkal, arról a Tankönyvellátó honlapján időben adunk tájékoztatást.

Amennyiben Önök szeretnének tankönyvet vásárolni, azt a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. oldalon regisztrációt követően megtehetik. A webshopon június 30-ig leadott rendelések fognak tanévkezdésre az Önök által megadott címre (lakcímre vagy Kello-Infopontra) megérkezni.

iskolanyitogato 0001