A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

További fontos információk

Az iskolából a rendelés leadását követően kiiratkozó tanuló ne fizesse be a könyvek árát, illetve a pótvizsgára küldött diák várja meg vizsgája eredményét a befizetéssel.
A tankönyvek ára utalvánnyal is fizethető lesz. Hogy milyen módon és milyen utalványokkal, arról a Tankönyvellátó honlapján időben adunk tájékoztatást.

Amennyiben Önök szeretnének tankönyvet vásárolni, azt a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. oldalon regisztrációt követően megtehetik. A webshopon június 30-ig leadott rendelések fognak tanévkezdésre az Önök által megadott címre (lakcímre vagy Kello-Infopontra) megérkezni.