Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

Információk a tankönyvellátásról

Kedves Szülők!
A Kello ebben az évben is díjbekérőt fog küldeni lakcímükre a rendelt tankönyvek árának kiegyenlítéséhez. Amennyiben lakcímükben változás történt, azt kérjük, június 19-éig jelezzék tankönyvfelelőseinknek, hogy ők időben ki tudják javítani. A tankönyvek árának befizetési határideje augusztusban lesz. Azok, akik a kért határidőig nem tudják befizetni a könyvek árát, azt később is megtehetik, de a könyvek átvétele csak a befizetésről/utalásról szóló igazolások bemutatásával lehetséges. A tankönyvosztás módja valószínűleg hasonló lesz, mint a 2013/2014-es tanévben.

További fontos információk                      Tankönyvfelelőseink