Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

A tizenharmadik

Ez a szám most sikert és szerencsét hozott nekünk: a megnyitó napján gyülekező komor fellegek mind eltűntek, és hűvös, de nyugodt időben rendezhettük meg a fesztivált, melynek programjai ezúttal is szép számú érdeklődőt vonzottak. Örömmel köszöntöttük a nagyváradi, gimesi, komárnoi kórusok mellett a hazaiakat: a tapolcai, budapesti, kecskeméti és győri dalosokat. Mindegyik kar nagy sikerrel lépett fel a hangversenyeken, szerenádokon, valamint a néptánctalálkozón, s mindahányszor különböző, remekül összeállított programmal szerepelt. Szeretettel várjuk őket a következő kórusfesztiválon is.