Események

Nálunk nincs tanítás:
december 15.
Kodály Zoltán Napok:
december 17-21.
Karácsonyi vásár:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Iskolai közösségi szolgálat

A madarak és fák napja

Hagyományainkhoz híven ebben a tanévben is A madarak és fák napjához kapcsolódva szervezte meg a felső tagozat a Diákönkormányzat napját. A Sóstói-tanösvényen rendezett akadályversenyen az osztályok csoportokat alkotva küldöttek meg egymással és a természettel. A 8. évfolyam ötletes, ügyességet és okosságot egyaránt próbára tevő feladatait még sokáig emlegetni fogjuk, hiszen a finom nyereményekért és egyéb jutalmakért alaposan megdolgoztatták a kisebbeket. Így - többek között - a csapatoknak ódát kellett írni a fához vagy a nádhoz. Az elkészült műveket olvashatjátok itt.

Képek             Eredmények             Ódák             Menetlevél-szépségverseny

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.