Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

A madarak és fák napja

Hagyományainkhoz híven ebben a tanévben is A madarak és fák napjához kapcsolódva szervezte meg a felső tagozat a Diákönkormányzat napját. A Sóstói-tanösvényen rendezett akadályversenyen az osztályok csoportokat alkotva küldöttek meg egymással és a természettel. A 8. évfolyam ötletes, ügyességet és okosságot egyaránt próbára tevő feladatait még sokáig emlegetni fogjuk, hiszen a finom nyereményekért és egyéb jutalmakért alaposan megdolgoztatták a kisebbeket. Így - többek között - a csapatoknak ódát kellett írni a fához vagy a nádhoz. Az elkészült műveket olvashatjátok itt.

Képek             Eredmények             Ódák             Menetlevél-szépségverseny