Események

Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

A madarak és fák napja

Hagyományainkhoz híven ebben a tanévben is A madarak és fák napjához kapcsolódva szervezte meg a felső tagozat a Diákönkormányzat napját. A Sóstói-tanösvényen rendezett akadályversenyen az osztályok csoportokat alkotva küldöttek meg egymással és a természettel. A 8. évfolyam ötletes, ügyességet és okosságot egyaránt próbára tevő feladatait még sokáig emlegetni fogjuk, hiszen a finom nyereményekért és egyéb jutalmakért alaposan megdolgoztatták a kisebbeket. Így - többek között - a csapatoknak ódát kellett írni a fához vagy a nádhoz. Az elkészült műveket olvashatjátok itt.

Képek             Eredmények             Ódák             Menetlevél-szépségverseny

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.