Események

Ünnepi megemlékezés:
március 13.
Papírgyűjtés:
április 1-3.
Tavaszi szünet:
április 9-14.
Ifjúsági hangverseny:
április 27.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 28. 17 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Humános versenyek eredményei

Pinczés Flóra 7. b osztályos tanuló a Ciszterci Szent István Gimnázium kétfordulós, megyei szövegértési versenyén igen erős mezőnyben és nehéz feladatokat megoldva X. helyezést ért el. A Táncsics Mihály életéről szóló városi történelemvetélkedőn a 7.é osztály csapata -  Babos Réka, Bánkuti Boglárka Csillag, Faragó Éva Emese és Szűcs Adrienn - a képzeletbeli dobogó harmadik fokára állhatott fel, mindössze egy ponttal lemaradva a második helyről. A lányok belépő feladata egy 15 diából állóPowerPoint bemutató elkészítése volt. Gratulálunk a remek eredményekhez.
Ezt láthatjátok  itt.

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 0001

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.