Események

Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Humános versenyek eredményei

Pinczés Flóra 7. b osztályos tanuló a Ciszterci Szent István Gimnázium kétfordulós, megyei szövegértési versenyén igen erős mezőnyben és nehéz feladatokat megoldva X. helyezést ért el. A Táncsics Mihály életéről szóló városi történelemvetélkedőn a 7.é osztály csapata -  Babos Réka, Bánkuti Boglárka Csillag, Faragó Éva Emese és Szűcs Adrienn - a képzeletbeli dobogó harmadik fokára állhatott fel, mindössze egy ponttal lemaradva a második helyről. A lányok belépő feladata egy 15 diából állóPowerPoint bemutató elkészítése volt. Gratulálunk a remek eredményekhez.
Ezt láthatjátok  itt.

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.