Események

Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Humános versenyek eredményei

Pinczés Flóra 7. b osztályos tanuló a Ciszterci Szent István Gimnázium kétfordulós, megyei szövegértési versenyén igen erős mezőnyben és nehéz feladatokat megoldva X. helyezést ért el. A Táncsics Mihály életéről szóló városi történelemvetélkedőn a 7.é osztály csapata -  Babos Réka, Bánkuti Boglárka Csillag, Faragó Éva Emese és Szűcs Adrienn - a képzeletbeli dobogó harmadik fokára állhatott fel, mindössze egy ponttal lemaradva a második helyről. A lányok belépő feladata egy 15 diából állóPowerPoint bemutató elkészítése volt. Gratulálunk a remek eredményekhez.
Ezt láthatjátok  itt.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.