Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Humános versenyek eredményei

Pinczés Flóra 7. b osztályos tanuló a Ciszterci Szent István Gimnázium kétfordulós, megyei szövegértési versenyén igen erős mezőnyben és nehéz feladatokat megoldva X. helyezést ért el. A Táncsics Mihály életéről szóló városi történelemvetélkedőn a 7.é osztály csapata -  Babos Réka, Bánkuti Boglárka Csillag, Faragó Éva Emese és Szűcs Adrienn - a képzeletbeli dobogó harmadik fokára állhatott fel, mindössze egy ponttal lemaradva a második helyről. A lányok belépő feladata egy 15 diából állóPowerPoint bemutató elkészítése volt. Gratulálunk a remek eredményekhez.
Ezt láthatjátok  itt.