Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

Farsangi sulibuli

Kacagás, tánc, hangos zene, villódzó fények, pazar jelmezek – mi is lehetne más, mint egy fergeteges farsangi buli? Február utolsó péntekén a nyolcadikosok vezetésével, valamint a szokásosan legaktívabb ötödikesek részvételével és a hatodikosok-hetedikesek lelkes közreműködésével rendeztük meg a felsősök hagyományos mulatságát. Gratulálunk az ötletes, eredeti jelmezekhez, az ötödik évfolyam különleges össztáncához, a 6.a osztály I. helyezéséhez és az 5.é-nek a jól megérdemelt óriáspizzához.