Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Farsangi sulibuli

Kacagás, tánc, hangos zene, villódzó fények, pazar jelmezek – mi is lehetne más, mint egy fergeteges farsangi buli? Február utolsó péntekén a nyolcadikosok vezetésével, valamint a szokásosan legaktívabb ötödikesek részvételével és a hatodikosok-hetedikesek lelkes közreműködésével rendeztük meg a felsősök hagyományos mulatságát. Gratulálunk az ötletes, eredeti jelmezekhez, az ötödik évfolyam különleges össztáncához, a 6.a osztály I. helyezéséhez és az 5.é-nek a jól megérdemelt óriáspizzához.