A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Farsangi sulibuli

Kacagás, tánc, hangos zene, villódzó fények, pazar jelmezek – mi is lehetne más, mint egy fergeteges farsangi buli? Február utolsó péntekén a nyolcadikosok vezetésével, valamint a szokásosan legaktívabb ötödikesek részvételével és a hatodikosok-hetedikesek lelkes közreműködésével rendeztük meg a felsősök hagyományos mulatságát. Gratulálunk az ötletes, eredeti jelmezekhez, az ötödik évfolyam különleges össztáncához, a 6.a osztály I. helyezéséhez és az 5.é-nek a jól megérdemelt óriáspizzához.