Nyári ügyeleti napok:
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

Farsangi sulibuli

Kacagás, tánc, hangos zene, villódzó fények, pazar jelmezek – mi is lehetne más, mint egy fergeteges farsangi buli? Február utolsó péntekén a nyolcadikosok vezetésével, valamint a szokásosan legaktívabb ötödikesek részvételével és a hatodikosok-hetedikesek lelkes közreműködésével rendeztük meg a felsősök hagyományos mulatságát. Gratulálunk az ötletes, eredeti jelmezekhez, az ötödik évfolyam különleges össztáncához, a 6.a osztály I. helyezéséhez és az 5.é-nek a jól megérdemelt óriáspizzához.