A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Invitation / Felhívás

13th Alba Regia International Children's Choir Festival
XIII. Alba Regia Nemzetközi Gyermekkórus Fesztivál
2014. május 29-június 1.

The ancient coronation town, Székesfehérvár and Kodály Zoltán School is expecting children’s choirs for an international choir festival. During the four-day-long event children of ages 9-15 will sing. The choirs will have the opportunity to perform in the festival concert as well as in church, folklore and open air venues like the streets and squares of the historic city centre. The festival is not a contest, however, a professional board of jury will evaluate the participants. Registration is 20 Euro/person. The choirs will receive full board from 29 May (dinner) to 1 June (lunch).

Képek/Photos

Az ősi koronázó város, Székesfehérvár és a Kodály Zoltán Iskola várja gyermekkarok jelentkezését hagyományos nemzetközi fesztiváljára. A négynapos találkozón 9-15 éves gyerekek énekelnek. A fesztiválhangverseny mellett templomi és folklór hangversenyen szerepelnek a kórusok a történelmi belváros utcáin, terein, szabadtéri koncerteken. A fesztiválon verseny nem folyik, de szakmai zsűri értékeli a kórusok műsorát. A nevezési díj 6000 Ft vagy 20 Euro/résztvevő. A kórusok teljes ellátást kapnak a május 29-i vacsorától június 1-jén ebédig.

SZÉKESFEHÉRVÁR, BÉKE TÉR 4, HUNGARY
Tel: + 36 22 500 065 , Fax: + 36 22 507 317