A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Tavaszi iskolanyitogató

A művészeti iskola dráma és kézműves tanszakának vezetői - Erika néni, Ági néni és Edit néni - tartották meg az utolsó játékos ovis foglalkozást. Először varázsdoboz készítésével leptük meg a kicsiket, majd mozgásos, utánzó játékokkal repítettük el őket a tavaszi varázsrétre. Az örömteli játék mosolyt varázsolt apróságok és felnőttek arcára egyaránt. Végül a szülők kérdéseire az intézmény vezetője és a leendő osztályfőnökök válaszoltak, ezzel is segítve a zökkenőmentes iskolai évkezdést. Szeretettel várunk mindenkit az ének-zenei meghallgatására március 10-én és 11-én 14-től 18 óráig, majd később a beiratkozásra.