Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Tavaszi iskolanyitogató

A művészeti iskola dráma és kézműves tanszakának vezetői - Erika néni, Ági néni és Edit néni - tartották meg az utolsó játékos ovis foglalkozást. Először varázsdoboz készítésével leptük meg a kicsiket, majd mozgásos, utánzó játékokkal repítettük el őket a tavaszi varázsrétre. Az örömteli játék mosolyt varázsolt apróságok és felnőttek arcára egyaránt. Végül a szülők kérdéseire az intézmény vezetője és a leendő osztályfőnökök válaszoltak, ezzel is segítve a zökkenőmentes iskolai évkezdést. Szeretettel várunk mindenkit az ének-zenei meghallgatására március 10-én és 11-én 14-től 18 óráig, majd később a beiratkozásra.