Nyári ügyeleti napok:
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

Tavaszi iskolanyitogató

A művészeti iskola dráma és kézműves tanszakának vezetői - Erika néni, Ági néni és Edit néni - tartották meg az utolsó játékos ovis foglalkozást. Először varázsdoboz készítésével leptük meg a kicsiket, majd mozgásos, utánzó játékokkal repítettük el őket a tavaszi varázsrétre. Az örömteli játék mosolyt varázsolt apróságok és felnőttek arcára egyaránt. Végül a szülők kérdéseire az intézmény vezetője és a leendő osztályfőnökök válaszoltak, ezzel is segítve a zökkenőmentes iskolai évkezdést. Szeretettel várunk mindenkit az ének-zenei meghallgatására március 10-én és 11-én 14-től 18 óráig, majd később a beiratkozásra.