Iskolánkban nincs tanítás:
december 13.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 14.
Kodály születésnapi koncert a Zeneakadémián gimnáziumunk részvételével:
december 16.
Kodály Zoltán Napok:
december 16-20.
Karácsonyi vásár:
december 16. 14-16 óra
Karácsonyi hangverseny:
december 18. 18 óra, Szent Imre templom
Projektnap:
december 19.
Téli szünet:
december 23- 2020. január 3.

Tavaszi iskolanyitogató

A művészeti iskola dráma és kézműves tanszakának vezetői - Erika néni, Ági néni és Edit néni - tartották meg az utolsó játékos ovis foglalkozást. Először varázsdoboz készítésével leptük meg a kicsiket, majd mozgásos, utánzó játékokkal repítettük el őket a tavaszi varázsrétre. Az örömteli játék mosolyt varázsolt apróságok és felnőttek arcára egyaránt. Végül a szülők kérdéseire az intézmény vezetője és a leendő osztályfőnökök válaszoltak, ezzel is segítve a zökkenőmentes iskolai évkezdést. Szeretettel várunk mindenkit az ének-zenei meghallgatására március 10-én és 11-én 14-től 18 óráig, majd később a beiratkozásra.

iskolanyitogato 0001