Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

Szülő-tanár bál

Nagy sikerű, kiváló hangulatú bálon szórakoztunk együtt a szülőkkel Valentin napján. A Szent István-terem patinája és  ízléses dekorációja, a remek vacsora, a lábakat mielőbbi mozgásra késztető zene, a különleges tombolatárgyak mind-mind hozzájárultak ahhoz, hogy valóban kivilágos kivirradtig tartson a mulatság. Az alaphangulatot nagyszerűen adta meg a 12. osztályosok kiemelkedően magas színvonalú, változatos műsora. És amikor már azt hittük, hogy a jó kedv és a pompás hangulat nehezen fokozható, akkor következtek a szülői csoportok és a pedagógusok egyedülálló és megismételhetetlen produkciói. Köszönjük Önöknek a sok-sok támogatást az est létrehozásában. Reméljük, jövőre is velünk tartanak egy hasonlóan sikeres bálon.