A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Szülő-tanár bál

Nagy sikerű, kiváló hangulatú bálon szórakoztunk együtt a szülőkkel Valentin napján. A Szent István-terem patinája és  ízléses dekorációja, a remek vacsora, a lábakat mielőbbi mozgásra késztető zene, a különleges tombolatárgyak mind-mind hozzájárultak ahhoz, hogy valóban kivilágos kivirradtig tartson a mulatság. Az alaphangulatot nagyszerűen adta meg a 12. osztályosok kiemelkedően magas színvonalú, változatos műsora. És amikor már azt hittük, hogy a jó kedv és a pompás hangulat nehezen fokozható, akkor következtek a szülői csoportok és a pedagógusok egyedülálló és megismételhetetlen produkciói. Köszönjük Önöknek a sok-sok támogatást az est létrehozásában. Reméljük, jövőre is velünk tartanak egy hasonlóan sikeres bálon.