Iskolánkban nincs tanítás:
december 13.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 14.
Kodály születésnapi koncert a Zeneakadémián gimnáziumunk részvételével:
december 16.
Kodály Zoltán Napok:
december 16-20.
Karácsonyi vásár:
december 16. 14-16 óra
Karácsonyi hangverseny:
december 18. 18 óra, Szent Imre templom
Projektnap:
december 19.
Téli szünet:
december 23- 2020. január 3.

Szülő-tanár bál

Nagy sikerű, kiváló hangulatú bálon szórakoztunk együtt a szülőkkel Valentin napján. A Szent István-terem patinája és  ízléses dekorációja, a remek vacsora, a lábakat mielőbbi mozgásra késztető zene, a különleges tombolatárgyak mind-mind hozzájárultak ahhoz, hogy valóban kivilágos kivirradtig tartson a mulatság. Az alaphangulatot nagyszerűen adta meg a 12. osztályosok kiemelkedően magas színvonalú, változatos műsora. És amikor már azt hittük, hogy a jó kedv és a pompás hangulat nehezen fokozható, akkor következtek a szülői csoportok és a pedagógusok egyedülálló és megismételhetetlen produkciói. Köszönjük Önöknek a sok-sok támogatást az est létrehozásában. Reméljük, jövőre is velünk tartanak egy hasonlóan sikeres bálon.

iskolanyitogato 0001