Események

Fogadóóra a gimnáziumban:
március 19. 17 óra
Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 9-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

Farsangi iskolanyitogató

Január végén második alkalommal nyílt meg iskolánk kapuja a város nagycsoportos óvodásai előtt. Itt a farsang, áll a bál!- szólt a meghívó, így természetesen a foglalkozások is a mulatozás jegyében zajlottak. A csemeték Márti néni és Ági néni vezetésével nagy érdeklődés mellett farsangi kalapot készítettek. Két egyforma sisak nem született, hiszen a gyermekek saját maguk díszítették ki fejfedőjüket. Kriszta néni és Orsi néni igazi vásári hangulatot teremtettek, melyben a kicsik és szüleik együtt alkudoztak bárányra, libára, kakasra és csibére is. Nem maradhatott el a farsang igazi figurájának, a bohócnak a felöltöztetése sem egy kedves dal kíséretében. Jócskán besötétedett már, mire az iskola elcsöndesedett, kapuja bezáródott. Az ovisok előtt legközelebb február 13-án nyílik meg újra…

Képek

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.