Események

Nálunk nincs tanítás:
december 15.
Kodály Zoltán Napok:
december 17-21.
Karácsonyi vásár:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Iskolai közösségi szolgálat

Farsangi iskolanyitogató

Január végén második alkalommal nyílt meg iskolánk kapuja a város nagycsoportos óvodásai előtt. Itt a farsang, áll a bál!- szólt a meghívó, így természetesen a foglalkozások is a mulatozás jegyében zajlottak. A csemeték Márti néni és Ági néni vezetésével nagy érdeklődés mellett farsangi kalapot készítettek. Két egyforma sisak nem született, hiszen a gyermekek saját maguk díszítették ki fejfedőjüket. Kriszta néni és Orsi néni igazi vásári hangulatot teremtettek, melyben a kicsik és szüleik együtt alkudoztak bárányra, libára, kakasra és csibére is. Nem maradhatott el a farsang igazi figurájának, a bohócnak a felöltöztetése sem egy kedves dal kíséretében. Jócskán besötétedett már, mire az iskola elcsöndesedett, kapuja bezáródott. Az ovisok előtt legközelebb február 13-án nyílik meg újra…

Képek

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.