A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Társaséneklési verseny

Ebben a tanévben A magyar kultúra napja alkalmából rendeztük meg hagyományos Társaséneklési versenyünket, melyen tanulóink közül másodikosoktól a leendő ballagókig nagyon sokan részt vettek. A valaha élt legnagyobb zeneszerzők kórusműveit hallgattuk meg a reneszánsztól napjainkig, mégpedig értő, színvonalas tolmácsolásban. Duettek, tercettek, kánonok és kamarakórusművek csendültek fel a gyerekek ajkán. Gratulálunk a szép, tisztán csengő, átélt daloláshoz, valamint a sok kiváló, arany és ezüst minősítéshez. További örömteli együtt éneklést kívánunk mindenkinek.
Képek           Eredmények