Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Társaséneklési verseny

Ebben a tanévben A magyar kultúra napja alkalmából rendeztük meg hagyományos Társaséneklési versenyünket, melyen tanulóink közül másodikosoktól a leendő ballagókig nagyon sokan részt vettek. A valaha élt legnagyobb zeneszerzők kórusműveit hallgattuk meg a reneszánsztól napjainkig, mégpedig értő, színvonalas tolmácsolásban. Duettek, tercettek, kánonok és kamarakórusművek csendültek fel a gyerekek ajkán. Gratulálunk a szép, tisztán csengő, átélt daloláshoz, valamint a sok kiváló, arany és ezüst minősítéshez. További örömteli együtt éneklést kívánunk mindenkinek.
Képek           Eredmények