Nyári ügyeleti napok:
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

Társaséneklési verseny

Ebben a tanévben A magyar kultúra napja alkalmából rendeztük meg hagyományos Társaséneklési versenyünket, melyen tanulóink közül másodikosoktól a leendő ballagókig nagyon sokan részt vettek. A valaha élt legnagyobb zeneszerzők kórusműveit hallgattuk meg a reneszánsztól napjainkig, mégpedig értő, színvonalas tolmácsolásban. Duettek, tercettek, kánonok és kamarakórusművek csendültek fel a gyerekek ajkán. Gratulálunk a szép, tisztán csengő, átélt daloláshoz, valamint a sok kiváló, arany és ezüst minősítéshez. További örömteli együtt éneklést kívánunk mindenkinek.
Képek           Eredmények