Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Társaséneklési verseny

Ebben a tanévben A magyar kultúra napja alkalmából rendeztük meg hagyományos Társaséneklési versenyünket, melyen tanulóink közül másodikosoktól a leendő ballagókig nagyon sokan részt vettek. A valaha élt legnagyobb zeneszerzők kórusműveit hallgattuk meg a reneszánsztól napjainkig, mégpedig értő, színvonalas tolmácsolásban. Duettek, tercettek, kánonok és kamarakórusművek csendültek fel a gyerekek ajkán. Gratulálunk a szép, tisztán csengő, átélt daloláshoz, valamint a sok kiváló, arany és ezüst minősítéshez. További örömteli együtt éneklést kívánunk mindenkinek.
Képek           Eredmények