Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

Mikulás előtt… és Mikuláskor

Ebben az évben is nagy izgalom és készülődés előzte meg a Nagyszakállú érkezését. Kicsik és nagyok várták, figyelték, hogy mikor látogat már el hozzánk. Versekkel, mesékkel, jelenetekkel, énekszóval és zenével köszöntöttük, mikor végre megérkezett. Sokan válaszoltak a Comenius-program felhívására is: ők újrahasznosítható anyagokból készítettek jobbnál jobb, eredetibbnél eredetibb műveket. Akik a közös alkotást választották, azok sem maradtak egyedül: egy délután is kevésnek bizonyult a kreatív ötletek megmutatására. Köszönjük, hogy ilyen szép számban eljöttetek. Reméljük, jól éreztétek magatokat, és a következő versenyen is találkozunk.