Ünnepi megemlékezés:
április 9-14.
Ifjúsági hangverseny:
április 27.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 28. 17 óra

Mikulás előtt… és Mikuláskor

Ebben az évben is nagy izgalom és készülődés előzte meg a Nagyszakállú érkezését. Kicsik és nagyok várták, figyelték, hogy mikor látogat már el hozzánk. Versekkel, mesékkel, jelenetekkel, énekszóval és zenével köszöntöttük, mikor végre megérkezett. Sokan válaszoltak a Comenius-program felhívására is: ők újrahasznosítható anyagokból készítettek jobbnál jobb, eredetibbnél eredetibb műveket. Akik a közös alkotást választották, azok sem maradtak egyedül: egy délután is kevésnek bizonyult a kreatív ötletek megmutatására. Köszönjük, hogy ilyen szép számban eljöttetek. Reméljük, jól éreztétek magatokat, és a következő versenyen is találkozunk.

iskolanyitogato 0001