A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Humán versenyek eredményei

Kiválóan teljesítettek tanulóink a közelmúltban rendezett különböző humán versenyeken is. Varga Koppány 4.a osztályos kisdiák a megyei J vagy ly? helyesírási versenyen hibátlan feladatmegoldással ért el I. helyezést. Szentgyörgyi Bence 5.a osztályos tanulónk a megyei Vörösmarty Mihály szavalóversenyen különdíjat (egyhetes, háromfős görögországi nyaralást) kapott. Ugyanezen a megmérettetésen Pongrácz Magdolna - aki az 5.é osztályba jár - korosztályának ezüst díját érdemelte ki. Szipola Antal, a 6. é osztály tagja III. lett a Németh László Általános Iskola Értsünk szót! szövegértési versenyén. Gratulálunk és további sikereket kívánunk minden versenyzőnek, valamint felkészítő tanáraiknak.