Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

Humán versenyek eredményei

Kiválóan teljesítettek tanulóink a közelmúltban rendezett különböző humán versenyeken is. Varga Koppány 4.a osztályos kisdiák a megyei J vagy ly? helyesírási versenyen hibátlan feladatmegoldással ért el I. helyezést. Szentgyörgyi Bence 5.a osztályos tanulónk a megyei Vörösmarty Mihály szavalóversenyen különdíjat (egyhetes, háromfős görögországi nyaralást) kapott. Ugyanezen a megmérettetésen Pongrácz Magdolna - aki az 5.é osztályba jár - korosztályának ezüst díját érdemelte ki. Szipola Antal, a 6. é osztály tagja III. lett a Németh László Általános Iskola Értsünk szót! szövegértési versenyén. Gratulálunk és további sikereket kívánunk minden versenyzőnek, valamint felkészítő tanáraiknak.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.