A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 26.  hétfő, 9:30 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 2. hétfő, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz!

Humán versenyek eredményei

Kiválóan teljesítettek tanulóink a közelmúltban rendezett különböző humán versenyeken is. Varga Koppány 4.a osztályos kisdiák a megyei J vagy ly? helyesírási versenyen hibátlan feladatmegoldással ért el I. helyezést. Szentgyörgyi Bence 5.a osztályos tanulónk a megyei Vörösmarty Mihály szavalóversenyen különdíjat (egyhetes, háromfős görögországi nyaralást) kapott. Ugyanezen a megmérettetésen Pongrácz Magdolna - aki az 5.é osztályba jár - korosztályának ezüst díját érdemelte ki. Szipola Antal, a 6. é osztály tagja III. lett a Németh László Általános Iskola Értsünk szót! szövegértési versenyén. Gratulálunk és további sikereket kívánunk minden versenyzőnek, valamint felkészítő tanáraiknak.