Események

Fogadóóra a gimnáziumban:
március 19. 17 óra
Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 9-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

Iskolanyitogató

Nagy érdeklődés mellett nyílt meg az iskola kapuja a nagycsoportos óvodások előtt. A kisgyermekek szüleik kíséretében bepillantást nyerhettek a Kodály Iskola életébe. A hangulatos játszóházban először Kneifel Imre igazgató úr köszöntötte az érdeklődőket, majd Antónia néni játszott vidám körjátékokat a gyerekekkel, akiknek még zenélni is volt lehetőségük egy kicsit a különböző ritmushangszerekkel. Ezt követően irodalmi és kézműves foglalkozáson vettek részt az ovisok. Márti nénivel és Ági nénivel gesztenyeóvodásokról verseltek, majd Kriszta nénivel és Orsi nénivel elkészíthették saját gesztenyefigurájukat. A csillogó szemeket látva bizonyosan mindenki jól érezte magát nálunk. Az iskola kapuja most rövid időre bezárul az ovisok előtt. 2014. január 22-én azonban újra nyílik, amikor farsangi játszóházba várjuk őket.

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.