Események

Nálunk nincs tanítás:
december 15.
Kodály Zoltán Napok:
december 17-21.
Karácsonyi vásár:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Iskolai közösségi szolgálat

Iskolanyitogató

Nagy érdeklődés mellett nyílt meg az iskola kapuja a nagycsoportos óvodások előtt. A kisgyermekek szüleik kíséretében bepillantást nyerhettek a Kodály Iskola életébe. A hangulatos játszóházban először Kneifel Imre igazgató úr köszöntötte az érdeklődőket, majd Antónia néni játszott vidám körjátékokat a gyerekekkel, akiknek még zenélni is volt lehetőségük egy kicsit a különböző ritmushangszerekkel. Ezt követően irodalmi és kézműves foglalkozáson vettek részt az ovisok. Márti nénivel és Ági nénivel gesztenyeóvodásokról verseltek, majd Kriszta nénivel és Orsi nénivel elkészíthették saját gesztenyefigurájukat. A csillogó szemeket látva bizonyosan mindenki jól érezte magát nálunk. Az iskola kapuja most rövid időre bezárul az ovisok előtt. 2014. január 22-én azonban újra nyílik, amikor farsangi játszóházba várjuk őket.

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.