Nyári ügyeleti napok:
augusztus 27-28. 7:30-15:30
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

Nagy érdeklődés mellett nyílt meg az iskola kapuja a nagycsoportos óvodások előtt. A kisgyermekek szüleik kíséretében bepillantást nyerhettek a Kodály Iskola életébe. A hangulatos játszóházban először Kneifel Imre igazgató úr köszöntötte az érdeklődőket, majd Antónia néni játszott vidám körjátékokat a gyerekekkel, akiknek még zenélni is volt lehetőségük egy kicsit a különböző ritmushangszerekkel. Ezt követően irodalmi és kézműves foglalkozáson vettek részt az ovisok. Márti nénivel és Ági nénivel gesztenyeóvodásokról verseltek, majd Kriszta nénivel és Orsi nénivel elkészíthették saját gesztenyefigurájukat. A csillogó szemeket látva bizonyosan mindenki jól érezte magát nálunk. Az iskola kapuja most rövid időre bezárul az ovisok előtt. 2014. január 22-én azonban újra nyílik, amikor farsangi játszóházba várjuk őket.