A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 26.  hétfő, 9:30 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 2. hétfő, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz!

Különdíjas olvasásmániás

Az 5. é osztályos Végvári Gyöngyvér különdíjat kapott a Vörösmarty Mihály Megyei Könyvtár nyári pályázatán, a Nagy Olvasásmánián. Gyöngyvér mindhárom, a könyvtár által ajánlott regényt elolvasta a vakáció idején, nem csak egyet. A műveket aztán feldolgozta úgy, hogy válaszolt a feladatlapon szereplő kérdésekre. Kiváló munkájával méltán érdemelte ki a könyvtár jutalmát, Nógrádi Gábor legújabb kötetét. Mi is gratulálunk nagyszerű eredményéhez, és reméljük, sok örömet szerez még neki az olvasás.