A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Különdíjas olvasásmániás

Az 5. é osztályos Végvári Gyöngyvér különdíjat kapott a Vörösmarty Mihály Megyei Könyvtár nyári pályázatán, a Nagy Olvasásmánián. Gyöngyvér mindhárom, a könyvtár által ajánlott regényt elolvasta a vakáció idején, nem csak egyet. A műveket aztán feldolgozta úgy, hogy válaszolt a feladatlapon szereplő kérdésekre. Kiváló munkájával méltán érdemelte ki a könyvtár jutalmát, Nógrádi Gábor legújabb kötetét. Mi is gratulálunk nagyszerű eredményéhez, és reméljük, sok örömet szerez még neki az olvasás.