Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Különdíjas olvasásmániás

Az 5. é osztályos Végvári Gyöngyvér különdíjat kapott a Vörösmarty Mihály Megyei Könyvtár nyári pályázatán, a Nagy Olvasásmánián. Gyöngyvér mindhárom, a könyvtár által ajánlott regényt elolvasta a vakáció idején, nem csak egyet. A műveket aztán feldolgozta úgy, hogy válaszolt a feladatlapon szereplő kérdésekre. Kiváló munkájával méltán érdemelte ki a könyvtár jutalmát, Nógrádi Gábor legújabb kötetét. Mi is gratulálunk nagyszerű eredményéhez, és reméljük, sok örömet szerez még neki az olvasás.