Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

Weöres 100

A 100 éve született Weöres Sándor emlékére humán munkaközösségünk irodalomversenyt rendezett a felsős tanulóknak. Nagy örömünkre 16 csapat vett részt a vetélkedőn, melynek feladatait az internet használatával lehetett megoldani. Legügyesebbnek a 8. é osztály Csigabigák csapata (Kihal Selima-Mayer Zsófia) bizonyult, őket a 8. a-s fiúk (Vámos Bence-Molnár Zsombor) követik. A III. helyet a 7. b osztály csapata (Payer Réka-Pinczés Flóra-Scheier Ádám) szerezte meg. Gratulálunk minden versenyzőnek, reméljük, a következő megmérettetésen is találkozunk.