Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Weöres 100

A 100 éve született Weöres Sándor emlékére humán munkaközösségünk irodalomversenyt rendezett a felsős tanulóknak. Nagy örömünkre 16 csapat vett részt a vetélkedőn, melynek feladatait az internet használatával lehetett megoldani. Legügyesebbnek a 8. é osztály Csigabigák csapata (Kihal Selima-Mayer Zsófia) bizonyult, őket a 8. a-s fiúk (Vámos Bence-Molnár Zsombor) követik. A III. helyet a 7. b osztály csapata (Payer Réka-Pinczés Flóra-Scheier Ádám) szerezte meg. Gratulálunk minden versenyzőnek, reméljük, a következő megmérettetésen is találkozunk.