Események

Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Balatoni kalandok

A 6. a osztály szeptember második hétvégéjén Erzsébet-táborban vett részt. A zánkai szálláshelyről ellátogattak Szigligetre, túráztak a hegyestűi geológiai bemutatóhelyre, megtekintették a szabadtéri fegyverkiállítást, részt vettek egy remek koncerten, majd este maguk is dalra fakadtak szobájukban. Feledhetetlen élményeket adott nekik a három nap, így jövőre újból lelkesen indulnak útnak.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.