Események

Nyári ügyeleti napok:
minden héten szerdán 8:00-14:00
Osztályozó és pótvizsga:
augusztus 27. 10 óra
Étkezés befizetésének időpontja:
augusztus 27-28. 7:30-15:30
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra
 

Iskolai közösségi szolgálat

Balatoni kalandok

A 6. a osztály szeptember második hétvégéjén Erzsébet-táborban vett részt. A zánkai szálláshelyről ellátogattak Szigligetre, túráztak a hegyestűi geológiai bemutatóhelyre, megtekintették a szabadtéri fegyverkiállítást, részt vettek egy remek koncerten, majd este maguk is dalra fakadtak szobájukban. Feledhetetlen élményeket adott nekik a három nap, így jövőre újból lelkesen indulnak útnak.

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.