Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Kedves Szülők!

Bizonyára Önök is tudják, hogy a 2013/2014-es tanévtől a tankönyvellátás új rendje alakul ki. Ezért iskolánkban a tankönyvosztásra nem kerül sor 2013. augusztus 26-a előtt. Hogy pontosan mikor és milyen módon kapják meg a diákok a tankönyveket, azt hamarosan nyilvánosságra hozzuk honlapunkon. Kérjük, kísérjék figyelemmel híreinket! Köszönjük.
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma Tanévkezdő EMMInens című kiadványából tájékozódhatnak továbbá az új tanévben életbe lépő változásokról, újdonságokról.