Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Információk a tankönyvellátásról

Kedves Szülők!
Tájékoztatjuk Önöket arról, hogy a tankönyvellátást a 2013/2014-es tanévtől a Könyvtárellátó Közhasznú Társaság (KELLO) végzi. Az iskolai tankönyvrendelés az előírásoknak megfelelően június 15-én lezárult. Augusztus 20-át követően szeptember 5-ig lesz módunk pótrendeléseket leadni. A fizetős diákok részére kiküldött díjbekérők fizetési határideje július 31-ről augusztus 15-re változott. Az időközben a  tanulók fizetési státuszában bekövetkezett változások átvezetésére is lesz lehetőség a megfelelő dokumentumok bemutatása után. A KELLO előkészíti annak a lehetőségét, hogy az ország különböző pontjain a díjbekérők ellenértéke iskolakezdési utalvánnyal kiegyenlíthető legyen. A pontos és részletes információkat 2013. július 15-ig a KELLO honlapján (https://tankonyvrendeles.kello.hu/) közzéteszik. Ha a fentiekkel kapcsolatban bármilyen kérdésük van, keressék iskolánk tankönyvfelelősét, Altmárné Spindler Erikát: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát..