Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Információk a tankönyvellátásról

Kedves Szülők!
Tájékoztatjuk Önöket arról, hogy a tankönyvellátást a 2013/2014-es tanévtől a Könyvtárellátó Közhasznú Társaság (KELLO) végzi. Az iskolai tankönyvrendelés az előírásoknak megfelelően június 15-én lezárult. Augusztus 20-át követően szeptember 5-ig lesz módunk pótrendeléseket leadni. A fizetős diákok részére kiküldött díjbekérők fizetési határideje július 31-ről augusztus 15-re változott. Az időközben a  tanulók fizetési státuszában bekövetkezett változások átvezetésére is lesz lehetőség a megfelelő dokumentumok bemutatása után. A KELLO előkészíti annak a lehetőségét, hogy az ország különböző pontjain a díjbekérők ellenértéke iskolakezdési utalvánnyal kiegyenlíthető legyen. A pontos és részletes információkat 2013. július 15-ig a KELLO honlapján (https://tankonyvrendeles.kello.hu/) közzéteszik. Ha a fentiekkel kapcsolatban bármilyen kérdésük van, keressék iskolánk tankönyvfelelősét, Altmárné Spindler Erikát: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát..