Nyári ügyeleti napok:
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

Már búcsúmat veszem…

Az utolsó héten jó néhányszor felcsendült iskolánkban Palestrina gyönyörű dallama - és mellette más klasszikus művek is, hiszen ismét elköszöntünk két kedves és vidám nyolcadikos osztálytól. A 8.a és a 8.é osztály előbb szép műsort adott tanárai tiszteletére, majd este a zeneisek szerenádoztak a pedagógusoknak. Végül a ballagáson utoljára járták együtt végig osztályfőnökeik, Ági néni és Csilla néni vezetésével az iskola folyosóit és termeit. Reméljük, gyakran visszalátogattok hozzánk. Mindig szeretettel várunk benneteket.
Képek                                          Ballagási beszéd