Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

OperaKaland

Májusban a felújított Erkel Színházban jártak iskolánk gimnazista tanulói, ahol az OperaKaland keretében megtekinthették Erkel Ferenc Hunyadi László című operáját. Az OperaKaland programjának célkitűzése a középiskolások megismertetése az opera világával, melyben iskolánk természetesen nagy örömmel vett részt. A program az idei évadban Erkel Ferenc operájának zenepedagógusok és színházi szakemberek által adaptált változatára invitálta a fiatalokat. A diákok és az őket kísérő tanárok egyaránt élvezettel nézték és hallgatták a Szűcs Gábor rendezte előadást, melyben a főbb szerepeket neves operaénekesek játszották (a teljesség igénye nélkül megemlíthetjük a Szilágyi Erzsébetet alakító Kolonits Klárát, a Cillei Ulrikot alakító Cser Krisztiánt vagy Kertesi Ingridet Gara Mária szerepében).

Köszönettel tartozunk a program szervezőinek a szép élményért.