Események

Fogadóóra:
november 19. 17 óra
Gimnazisták színházlátogatása a budapesti Katona József Színházban:
november 21.
Mikulásváró zenés játszóház leendő elsősöknek:
november 27. 17 óra
Városi szépkiejtési verseny:
november 29. 14 óra
Adventi hangverseny a Lánykar közreműködésével a ciszterci templomban:
december 1.
Ifjúsági hangverseny:
december 2.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 7.
Megyei szépkiejtési verseny:
december 13. 14 óra
Gimnazista kirándulás Bécsújhelyre:
december 13.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 14.
Kodály születésnapi koncert a Zeneakadémián gimnáziumunk részvételével:
december 16.
Kodály Zoltán Napok:
december 16-20.
Karácsonyi vásár:
december 16. 14-16 óra
Projektnap:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18 óra, Felsővárosi templom
Téli szünet:
december 23- 2020. január 3.

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Kodályos sikerek a VII. Országos Társaséneklési Versenyen

2013. május 25-én hetedik alakalommal került megrendezésre Budapesten az Országos Társaséneklési Verseny Duettől a Kamaraéneklésig címmel. A versenyen, melyet a Magyar Zeneiskolák és Művészeti Iskolák Szövetségének Ének-zenei Bizottsága rendezett 34, az ország számos pontjáról érkezett kisegyüttes vett részt.
Iskolánkat három énekegyüttes képviselte a társaséneklési versenyen. A 11. osztályos tanulókból álló vegyes kamarakórus arany minősítést kapott (felkészítő tanáruk: Kneifel Imre). Szintén arany minősítéssel jutalmazták Kálmán Dalma, Melles Olívia és Pátkai Anna tercettjét (felkészítő tanáruk: Kneifel Imre). Ugyancsak szép eredménnyel, ezüst minősítéssel térhetett haza a 6.é osztályos Bánkuti Boglárka, Kneifel Nóra és Nagy Boglárka Róza tercettje (felkészítő tanáruk: Feke Mariann).
A verseny szakmai zsűrije eredményes felkészítő munkájáért Kneifel Imre igazgató úrnak is díjat adományozott.
Szívből gratulálunk diákjainknak és tanár kollégáinknak a szép sikerekhez!

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 0001

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.