Események

Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Kodályos sikerek a VII. Országos Társaséneklési Versenyen

2013. május 25-én hetedik alakalommal került megrendezésre Budapesten az Országos Társaséneklési Verseny Duettől a Kamaraéneklésig címmel. A versenyen, melyet a Magyar Zeneiskolák és Művészeti Iskolák Szövetségének Ének-zenei Bizottsága rendezett 34, az ország számos pontjáról érkezett kisegyüttes vett részt.
Iskolánkat három énekegyüttes képviselte a társaséneklési versenyen. A 11. osztályos tanulókból álló vegyes kamarakórus arany minősítést kapott (felkészítő tanáruk: Kneifel Imre). Szintén arany minősítéssel jutalmazták Kálmán Dalma, Melles Olívia és Pátkai Anna tercettjét (felkészítő tanáruk: Kneifel Imre). Ugyancsak szép eredménnyel, ezüst minősítéssel térhetett haza a 6.é osztályos Bánkuti Boglárka, Kneifel Nóra és Nagy Boglárka Róza tercettje (felkészítő tanáruk: Feke Mariann).
A verseny szakmai zsűrije eredményes felkészítő munkájáért Kneifel Imre igazgató úrnak is díjat adományozott.
Szívből gratulálunk diákjainknak és tanár kollégáinknak a szép sikerekhez!

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.