Papírgyűjtés:
szeptember 19. csütörtök, 7:00 - 15:30 óra
szeptember 20. péntek, 7:00 - 13:30 óra

Kodályos sikerek a VII. Országos Társaséneklési Versenyen

2013. május 25-én hetedik alakalommal került megrendezésre Budapesten az Országos Társaséneklési Verseny Duettől a Kamaraéneklésig címmel. A versenyen, melyet a Magyar Zeneiskolák és Művészeti Iskolák Szövetségének Ének-zenei Bizottsága rendezett 34, az ország számos pontjáról érkezett kisegyüttes vett részt.
Iskolánkat három énekegyüttes képviselte a társaséneklési versenyen. A 11. osztályos tanulókból álló vegyes kamarakórus arany minősítést kapott (felkészítő tanáruk: Kneifel Imre). Szintén arany minősítéssel jutalmazták Kálmán Dalma, Melles Olívia és Pátkai Anna tercettjét (felkészítő tanáruk: Kneifel Imre). Ugyancsak szép eredménnyel, ezüst minősítéssel térhetett haza a 6.é osztályos Bánkuti Boglárka, Kneifel Nóra és Nagy Boglárka Róza tercettje (felkészítő tanáruk: Feke Mariann).
A verseny szakmai zsűrije eredményes felkészítő munkájáért Kneifel Imre igazgató úrnak is díjat adományozott.
Szívből gratulálunk diákjainknak és tanár kollégáinknak a szép sikerekhez!