Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

Kodályos sikerek a VII. Országos Társaséneklési Versenyen

2013. május 25-én hetedik alakalommal került megrendezésre Budapesten az Országos Társaséneklési Verseny Duettől a Kamaraéneklésig címmel. A versenyen, melyet a Magyar Zeneiskolák és Művészeti Iskolák Szövetségének Ének-zenei Bizottsága rendezett 34, az ország számos pontjáról érkezett kisegyüttes vett részt.
Iskolánkat három énekegyüttes képviselte a társaséneklési versenyen. A 11. osztályos tanulókból álló vegyes kamarakórus arany minősítést kapott (felkészítő tanáruk: Kneifel Imre). Szintén arany minősítéssel jutalmazták Kálmán Dalma, Melles Olívia és Pátkai Anna tercettjét (felkészítő tanáruk: Kneifel Imre). Ugyancsak szép eredménnyel, ezüst minősítéssel térhetett haza a 6.é osztályos Bánkuti Boglárka, Kneifel Nóra és Nagy Boglárka Róza tercettje (felkészítő tanáruk: Feke Mariann).
A verseny szakmai zsűrije eredményes felkészítő munkájáért Kneifel Imre igazgató úrnak is díjat adományozott.
Szívből gratulálunk diákjainknak és tanár kollégáinknak a szép sikerekhez!

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.