Események

Fogadóóra a gimnáziumban:
március 19. 17 óra
Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 9-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

Kodályos sikerek a VII. Országos Társaséneklési Versenyen

2013. május 25-én hetedik alakalommal került megrendezésre Budapesten az Országos Társaséneklési Verseny Duettől a Kamaraéneklésig címmel. A versenyen, melyet a Magyar Zeneiskolák és Művészeti Iskolák Szövetségének Ének-zenei Bizottsága rendezett 34, az ország számos pontjáról érkezett kisegyüttes vett részt.
Iskolánkat három énekegyüttes képviselte a társaséneklési versenyen. A 11. osztályos tanulókból álló vegyes kamarakórus arany minősítést kapott (felkészítő tanáruk: Kneifel Imre). Szintén arany minősítéssel jutalmazták Kálmán Dalma, Melles Olívia és Pátkai Anna tercettjét (felkészítő tanáruk: Kneifel Imre). Ugyancsak szép eredménnyel, ezüst minősítéssel térhetett haza a 6.é osztályos Bánkuti Boglárka, Kneifel Nóra és Nagy Boglárka Róza tercettje (felkészítő tanáruk: Feke Mariann).
A verseny szakmai zsűrije eredményes felkészítő munkájáért Kneifel Imre igazgató úrnak is díjat adományozott.
Szívből gratulálunk diákjainknak és tanár kollégáinknak a szép sikerekhez!

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.