Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Édesanyák köszöntése

A Szent Mónika Közösség tagjai a fehérvári keresztény édesanyák meghívására érkeztek városunkba pünkösd előtt egy nappal. Az országos találkozót a Prohászka-templomba szervezték, ahol iskolánk 4. é osztályos tanulói köszöntötték  a megjelent édesanyákat. A gyerekek a kedves versek mellett  magyar népdalokat adtak elő. Schreiner Teodóra, Sütő Alíz és Pusztai Loretta fuvola-, valamint Mihály Bence furulyajátéka színesítette a műsort. A meghatódott nézőközönség könnyekkel és  nagy tapssal fejezte ki köszönetét.