Papírgyűjtés:
szeptember 19. csütörtök, 7:00 - 15:30 óra
szeptember 20. péntek, 7:00 - 13:30 óra

Édesanyák köszöntése

A Szent Mónika Közösség tagjai a fehérvári keresztény édesanyák meghívására érkeztek városunkba pünkösd előtt egy nappal. Az országos találkozót a Prohászka-templomba szervezték, ahol iskolánk 4. é osztályos tanulói köszöntötték  a megjelent édesanyákat. A gyerekek a kedves versek mellett  magyar népdalokat adtak elő. Schreiner Teodóra, Sütő Alíz és Pusztai Loretta fuvola-, valamint Mihály Bence furulyajátéka színesítette a műsort. A meghatódott nézőközönség könnyekkel és  nagy tapssal fejezte ki köszönetét.