Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Éneklő Ifjúság

Minden évben kitüntetett figyelem övezi a KÓTA Éneklő Ifjúság hangversenyét, melyet idén április 23-án rendeztek meg Székesfehérváron. A Polgár Zoltánné vezette Legkisebbek kórusa és a Kapásné Lévai Edit vezette Kicsinyek kórusa is arany minősítést kapott a szigorú zsűritől. A Vegyeskar (karnagya Kneifel Imre) és a Pausa kamarakórus (karnagya Borbás Károly) a Fehérvári Ének kórustalálkozón minősült. Mindketten Az Év Kórusa címet nyerték el. Gratulálunk karvezetőink és diákjaink nagyszerű teljesítményéhez.