A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Éneklő Ifjúság

Minden évben kitüntetett figyelem övezi a KÓTA Éneklő Ifjúság hangversenyét, melyet idén április 23-án rendeztek meg Székesfehérváron. A Polgár Zoltánné vezette Legkisebbek kórusa és a Kapásné Lévai Edit vezette Kicsinyek kórusa is arany minősítést kapott a szigorú zsűritől. A Vegyeskar (karnagya Kneifel Imre) és a Pausa kamarakórus (karnagya Borbás Károly) a Fehérvári Ének kórustalálkozón minősült. Mindketten Az Év Kórusa címet nyerték el. Gratulálunk karvezetőink és diákjaink nagyszerű teljesítményéhez.