A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Éneklő Ifjúság

Minden évben kitüntetett figyelem övezi a KÓTA Éneklő Ifjúság hangversenyét, melyet idén április 23-án rendeztek meg Székesfehérváron. A Polgár Zoltánné vezette Legkisebbek kórusa és a Kapásné Lévai Edit vezette Kicsinyek kórusa is arany minősítést kapott a szigorú zsűritől. A Vegyeskar (karnagya Kneifel Imre) és a Pausa kamarakórus (karnagya Borbás Károly) a Fehérvári Ének kórustalálkozón minősült. Mindketten Az Év Kórusa címet nyerték el. Gratulálunk karvezetőink és diákjaink nagyszerű teljesítményéhez.