Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Egy ifjú matematikus újabb sikere

Matics Boglárka, iskolánk 6.b osztályos tanulója újabb sikerrel büszkélkedhet: a Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján 105 pontot szerzett, mellyel 177 résztvevő közül I. helyezett lett. Ugyanezen a versenyen Benkó Ádám 6.é osztályos tanuló 95 ponttal a IX. helyezést érte el. Remek teljesítményükhöz szívből gratulálunk, és további sikereket kívánunk. Mindkettejük felkészítő tanára Kiffer Zoltánné.
Remek eredmény!A Veszprémben megtartott országos versenyen Bogi a XVII. helyezést érte el.