A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Egy ifjú matematikus újabb sikere

Matics Boglárka, iskolánk 6.b osztályos tanulója újabb sikerrel büszkélkedhet: a Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján 105 pontot szerzett, mellyel 177 résztvevő közül I. helyezett lett. Ugyanezen a versenyen Benkó Ádám 6.é osztályos tanuló 95 ponttal a IX. helyezést érte el. Remek teljesítményükhöz szívből gratulálunk, és további sikereket kívánunk. Mindkettejük felkészítő tanára Kiffer Zoltánné.
Remek eredmény!A Veszprémben megtartott országos versenyen Bogi a XVII. helyezést érte el.