A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Egy ifjú matematikus újabb sikere

Matics Boglárka, iskolánk 6.b osztályos tanulója újabb sikerrel büszkélkedhet: a Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján 105 pontot szerzett, mellyel 177 résztvevő közül I. helyezett lett. Ugyanezen a versenyen Benkó Ádám 6.é osztályos tanuló 95 ponttal a IX. helyezést érte el. Remek teljesítményükhöz szívből gratulálunk, és további sikereket kívánunk. Mindkettejük felkészítő tanára Kiffer Zoltánné.
Remek eredmény!A Veszprémben megtartott országos versenyen Bogi a XVII. helyezést érte el.