A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Egy ifjú matematikus újabb sikere

Matics Boglárka, iskolánk 6.b osztályos tanulója újabb sikerrel büszkélkedhet: a Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján 105 pontot szerzett, mellyel 177 résztvevő közül I. helyezett lett. Ugyanezen a versenyen Benkó Ádám 6.é osztályos tanuló 95 ponttal a IX. helyezést érte el. Remek teljesítményükhöz szívből gratulálunk, és további sikereket kívánunk. Mindkettejük felkészítő tanára Kiffer Zoltánné.
Remek eredmény!A Veszprémben megtartott országos versenyen Bogi a XVII. helyezést érte el.