Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

Ének-zenei meghallgatás

A  Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola (Székesfehérvár, Béke tér 4.) 2013. március 19-én kedden 14.00 - 18.00 óráig ének-zenei meghallgatást tart a leendő ének-zenei tagozatos első osztályos tanulóknak. Szeretettel várjuk az énekelni, táncolni szerető nagycsoportos óvodásokat.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.