A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Itt a farsang, áll a bál… II.

A felsősök az utolsó februári pénteken kerítettek sort farsangi mulatságukra. Már hetekkel a nagy nap előtt izgatott szervezkedések zajlottak minden osztályban: mit adunk elő, ki választja ki a zenét, ki tervezi meg a jelmezt, no és mikor próbálunk? Végül aztán minden pazarul sikerült: a nyolcadikosok mindenre kiterjedő figyelme, gondos szervezése és a csapatok lelkesedése remek hangulatot varázsolt a tornaterembe. Minden produkción látszott, hogy rengeteg aprólékos, kitartó munka, próbák és együttgondolkodások sora előzte meg a színpadra kerülést. Gratulálunk a fellépőknek és külön a 7.é osztálynak, akik óriáspizzát nyertek iskolánk új arculatának bemutatásával.