Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Itt a farsang, áll a bál… II.

A felsősök az utolsó februári pénteken kerítettek sort farsangi mulatságukra. Már hetekkel a nagy nap előtt izgatott szervezkedések zajlottak minden osztályban: mit adunk elő, ki választja ki a zenét, ki tervezi meg a jelmezt, no és mikor próbálunk? Végül aztán minden pazarul sikerült: a nyolcadikosok mindenre kiterjedő figyelme, gondos szervezése és a csapatok lelkesedése remek hangulatot varázsolt a tornaterembe. Minden produkción látszott, hogy rengeteg aprólékos, kitartó munka, próbák és együttgondolkodások sora előzte meg a színpadra kerülést. Gratulálunk a fellépőknek és külön a 7.é osztálynak, akik óriáspizzát nyertek iskolánk új arculatának bemutatásával.