A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Kodályos sítábor

Idén már harmadszor vágtunk neki a nagy kalandnak. A Kossuth iskolával közösen szervezett táborban egy héten át közel nyolcvan gyerek és felnőtt élvezhette az ausztriai Petzen lejtőit. Négy képzett, vidám síoktató foglalkozott velünk. A lejtőn néha összeakadtunk, elestünk, de a nap végére mindenki megtalálta saját léceit és lábait. Az ellátás és a szállás pompás volt. Még a válogatós gyerekek - és felnőttek - is bőven találtak fogukra valót.
Ha te is szeretnél legközelebb velük tartani, jelentkezz ősszel 2014-es sítáborunkra!
Hajrá, Kodály suli!