Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Kodályos sítábor

Idén már harmadszor vágtunk neki a nagy kalandnak. A Kossuth iskolával közösen szervezett táborban egy héten át közel nyolcvan gyerek és felnőtt élvezhette az ausztriai Petzen lejtőit. Négy képzett, vidám síoktató foglalkozott velünk. A lejtőn néha összeakadtunk, elestünk, de a nap végére mindenki megtalálta saját léceit és lábait. Az ellátás és a szállás pompás volt. Még a válogatós gyerekek - és felnőttek - is bőven találtak fogukra valót.
Ha te is szeretnél legközelebb velük tartani, jelentkezz ősszel 2014-es sítáborunkra!
Hajrá, Kodály suli!