Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Kedves Szülők, kedves 8. osztályos Felvételizők!

A február 19-én lezajlott gimnáziumi szóbeli felvételi vizsgán azt tapasztaltuk, hogy a felvételizők nem egyformán tájékozottak a felvételi eljárás időpontjait és a határidőket illetően. Ezért ez úton tájékoztatunk mindenkit, hogy a tanulói adatlapok módosítására – tehát pl. a továbbtanulásra kiválasztott középiskolák sorrendjének megváltoztatására – 2013. március 18-19-én van lehetőség a tanulók általános iskolájában.

Arról is most tájékoztatunk, hogy a szóbeli pótfelvételi vizsga időpontja változatlanul 2013. február 28. csütörtök 15 óra.

Kneifel Imre igazgató