A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Kedves Szülők, kedves 8. osztályos Felvételizők!

A február 19-én lezajlott gimnáziumi szóbeli felvételi vizsgán azt tapasztaltuk, hogy a felvételizők nem egyformán tájékozottak a felvételi eljárás időpontjait és a határidőket illetően. Ezért ez úton tájékoztatunk mindenkit, hogy a tanulói adatlapok módosítására – tehát pl. a továbbtanulásra kiválasztott középiskolák sorrendjének megváltoztatására – 2013. március 18-19-én van lehetőség a tanulók általános iskolájában.

Arról is most tájékoztatunk, hogy a szóbeli pótfelvételi vizsga időpontja változatlanul 2013. február 28. csütörtök 15 óra.

Kneifel Imre igazgató