A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Kedves Szülők, kedves 8. osztályos Felvételizők!

A február 19-én lezajlott gimnáziumi szóbeli felvételi vizsgán azt tapasztaltuk, hogy a felvételizők nem egyformán tájékozottak a felvételi eljárás időpontjait és a határidőket illetően. Ezért ez úton tájékoztatunk mindenkit, hogy a tanulói adatlapok módosítására – tehát pl. a továbbtanulásra kiválasztott középiskolák sorrendjének megváltoztatására – 2013. március 18-19-én van lehetőség a tanulók általános iskolájában.

Arról is most tájékoztatunk, hogy a szóbeli pótfelvételi vizsga időpontja változatlanul 2013. február 28. csütörtök 15 óra.

Kneifel Imre igazgató