Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

HelláSztori

Vidám tekintetek, izgalomtól csillogó szemek, jókedv, nevetés – nagy örömmel tapasztaltuk február 8-i tanítás nélküli munkanapunkon felső tagozatos és gimnazista tanulóink lelkesedését és nemes versengését. A nap témájául az ókori Görögország történetét, kultúráját és szokásait választottuk. Ennek megfelelően a gyerekek a szokásosnál alaposabban ismerkedtek meg a dráma és a színház kezdeteivel, az olimpiák versenyszámaival, a hellének hétköznapjaival, a képzőművészet formáival, valamint Kitara muzsikájával. Minden bizonnyal Athéné is örömmel figyelte diákjainkat, akik széleskörű tudásról és műveltségről adtak számot ezen a napon.
Eredmények                          Képek