A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

HelláSztori

Vidám tekintetek, izgalomtól csillogó szemek, jókedv, nevetés – nagy örömmel tapasztaltuk február 8-i tanítás nélküli munkanapunkon felső tagozatos és gimnazista tanulóink lelkesedését és nemes versengését. A nap témájául az ókori Görögország történetét, kultúráját és szokásait választottuk. Ennek megfelelően a gyerekek a szokásosnál alaposabban ismerkedtek meg a dráma és a színház kezdeteivel, az olimpiák versenyszámaival, a hellének hétköznapjaival, a képzőművészet formáival, valamint Kitara muzsikájával. Minden bizonnyal Athéné is örömmel figyelte diákjainkat, akik széleskörű tudásról és műveltségről adtak számot ezen a napon.
Eredmények                          Képek