Papírgyűjtés:
szeptember 19. csütörtök, 7:00 - 15:30 óra
szeptember 20. péntek, 7:00 - 13:30 óra

HelláSztori

Vidám tekintetek, izgalomtól csillogó szemek, jókedv, nevetés – nagy örömmel tapasztaltuk február 8-i tanítás nélküli munkanapunkon felső tagozatos és gimnazista tanulóink lelkesedését és nemes versengését. A nap témájául az ókori Görögország történetét, kultúráját és szokásait választottuk. Ennek megfelelően a gyerekek a szokásosnál alaposabban ismerkedtek meg a dráma és a színház kezdeteivel, az olimpiák versenyszámaival, a hellének hétköznapjaival, a képzőművészet formáival, valamint Kitara muzsikájával. Minden bizonnyal Athéné is örömmel figyelte diákjainkat, akik széleskörű tudásról és műveltségről adtak számot ezen a napon.
Eredmények                          Képek