A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Háry János újra

Február 4-én a Vörösmarty Színházban gimnáziumi tanulóink ismét előadták az egyszer már nagy sikert aratott Háry János című daljátékot. A közönség soraiban négyszáz diák, valamint önkéntesek ültek. Székesfehérvár - és személyesen Cser-Palkovics András polgármester - így köszönte meg azoknak a segítségét, akik a Szent István-emlékév megnyitóján a díszközgyűlés lebonyolításában segédkeztek, illetve első királyunk Intelmeiből mondottak el részleteket. A telt házas bemutatót a közönség lelkes tetszésnyilvánítása kísérte.