A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Háry János újra

Február 4-én a Vörösmarty Színházban gimnáziumi tanulóink ismét előadták az egyszer már nagy sikert aratott Háry János című daljátékot. A közönség soraiban négyszáz diák, valamint önkéntesek ültek. Székesfehérvár - és személyesen Cser-Palkovics András polgármester - így köszönte meg azoknak a segítségét, akik a Szent István-emlékév megnyitóján a díszközgyűlés lebonyolításában segédkeztek, illetve első királyunk Intelmeiből mondottak el részleteket. A telt házas bemutatót a közönség lelkes tetszésnyilvánítása kísérte.