Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Háry János újra

Február 4-én a Vörösmarty Színházban gimnáziumi tanulóink ismét előadták az egyszer már nagy sikert aratott Háry János című daljátékot. A közönség soraiban négyszáz diák, valamint önkéntesek ültek. Székesfehérvár - és személyesen Cser-Palkovics András polgármester - így köszönte meg azoknak a segítségét, akik a Szent István-emlékév megnyitóján a díszközgyűlés lebonyolításában segédkeztek, illetve első királyunk Intelmeiből mondottak el részleteket. A telt házas bemutatót a közönség lelkes tetszésnyilvánítása kísérte.