Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Szalagavató

Sokszínű, tartalmas és néhány pillanatában igen megható műsort mutatott be januári, nagy sikerű szalagavatóján a 12. osztály. A VOKE színházterme zsúfolásig megtelt hozzátartozókkal és ismerősökkel a jeles alkalomra, melyen a diákok ízelítőt adtak mind a klasszikus, mind a népi kultúra hagyományaiból. Dallal, zenével, tánccal és szóval idézték fel gimnáziumi éveiket; külön köszöntötték tanáraikat és osztályfőnöküket, Feke Mariannt, illetve minden támogatást megadó szüleiket. Az emlékezetes műsort remek hangulatú fogadás és hajnalig tartó mulatság követte.

Képek                     Beszéd