Papírgyűjtés:
szeptember 19. csütörtök, 7:00 - 15:30 óra
szeptember 20. péntek, 7:00 - 13:30 óra

Szalagavató

Sokszínű, tartalmas és néhány pillanatában igen megható műsort mutatott be januári, nagy sikerű szalagavatóján a 12. osztály. A VOKE színházterme zsúfolásig megtelt hozzátartozókkal és ismerősökkel a jeles alkalomra, melyen a diákok ízelítőt adtak mind a klasszikus, mind a népi kultúra hagyományaiból. Dallal, zenével, tánccal és szóval idézték fel gimnáziumi éveiket; külön köszöntötték tanáraikat és osztályfőnöküket, Feke Mariannt, illetve minden támogatást megadó szüleiket. Az emlékezetes műsort remek hangulatú fogadás és hajnalig tartó mulatság követte.

Képek                     Beszéd