Események

Nálunk nincs tanítás:
december 15.
Kodály Zoltán Napok:
december 17-21.
Karácsonyi vásár:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Iskolai közösségi szolgálat

Hatodikos írók sikerei

A Gárdonyi Géza Művelődési Ház Tollpihe meseíró pályázatán Nagy Boglárka Róza 6.é osztályos tanuló II. helyezést ért el A hatköldökű mandula című meséjével. Osztálytársa, Kneifel Nóra a budapesti 5KKözpont által meghirdetett Karácsonyi történetek című pályázaton kapott különdíjat kiemelkedő munkájáért. Mindkettejüknek gratulálunk, és további szép sikereket kívánunk. Színes, fantáziadús írásaikat az alábbiakban olvashatjátok.

 

 

Apró karácsonyi örömök                                   A hatköldökű mandula

 

 http://feol.hu/hirek/mese-manokrol-vagy-a-hatkoldoku-farol-1516547

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.