Események

A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Hatodikos írók sikerei

A Gárdonyi Géza Művelődési Ház Tollpihe meseíró pályázatán Nagy Boglárka Róza 6.é osztályos tanuló II. helyezést ért el A hatköldökű mandula című meséjével. Osztálytársa, Kneifel Nóra a budapesti 5KKözpont által meghirdetett Karácsonyi történetek című pályázaton kapott különdíjat kiemelkedő munkájáért. Mindkettejüknek gratulálunk, és további szép sikereket kívánunk. Színes, fantáziadús írásaikat az alábbiakban olvashatjátok.

 

 

Apró karácsonyi örömök                                   A hatköldökű mandula

 

 http://feol.hu/hirek/mese-manokrol-vagy-a-hatkoldoku-farol-1516547

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.