Események

Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Hatodikos írók sikerei

A Gárdonyi Géza Művelődési Ház Tollpihe meseíró pályázatán Nagy Boglárka Róza 6.é osztályos tanuló II. helyezést ért el A hatköldökű mandula című meséjével. Osztálytársa, Kneifel Nóra a budapesti 5KKözpont által meghirdetett Karácsonyi történetek című pályázaton kapott különdíjat kiemelkedő munkájáért. Mindkettejüknek gratulálunk, és további szép sikereket kívánunk. Színes, fantáziadús írásaikat az alábbiakban olvashatjátok.

 

 

Apró karácsonyi örömök                                   A hatköldökű mandula

 

 http://feol.hu/hirek/mese-manokrol-vagy-a-hatkoldoku-farol-1516547

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.