Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

Hatodikos írók sikerei

A Gárdonyi Géza Művelődési Ház Tollpihe meseíró pályázatán Nagy Boglárka Róza 6.é osztályos tanuló II. helyezést ért el A hatköldökű mandula című meséjével. Osztálytársa, Kneifel Nóra a budapesti 5KKözpont által meghirdetett Karácsonyi történetek című pályázaton kapott különdíjat kiemelkedő munkájáért. Mindkettejüknek gratulálunk, és további szép sikereket kívánunk. Színes, fantáziadús írásaikat az alábbiakban olvashatjátok.

 

 

Apró karácsonyi örömök                                   A hatköldökű mandula

 

 http://feol.hu/hirek/mese-manokrol-vagy-a-hatkoldoku-farol-1516547

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.