A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Második iskolanyitogató

Január 16-án ismét játszóházba vártuk a leendő első osztályosokat. Sok kisgyereket már ismerősként üdvözölhettek a tanító nénik. Először a 6. osztályosok néptánccsoportja  mutatkozott be, majd Kriszta néni és Gábor bácsi invitálta táncba az óvodásokat és szüleiket. A kicsik és nagyok közös tánca megalapozta a remek hangulatot. Gyöngyi néni és Kriszti néni  egy kis barkácsolásra hívta meg a leendő iskolásokat. Az elkészített kismalacbábok nagy sikert arattak. Természetesen az Andi néni által feltett találós kérdésekre  is záporoztak a jobbnál jobb válaszok. A farsangot idézte a tátott szájú Zoli bohóc, akinek messziről kellett a szájába beügyeskedni a hógolyókat.  A  lelkes lurkók csapata végül ritmushangszerek segítségével próbálta meg elűzni a telet. Ez volt ám az igazi mulatság! Kipirult, mosolygós arcú gyerekek köszönték meg az együtt töltött vidám perceket.