A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Karácsonyi hangverseny

Iskolánk idén is megtartotta hagyományos karácsonyi hangversenyét 2012. december 19-én a Szent Imre-templomban.
Az ünnepi hangversenyt az általános iskola első és második osztályos tanulóinak műsora nyitotta, majd a Legkisebbek kórusa, a Kicsinyek kórusa és a Bárdos Lajos gyermekkar mutatta be karácsonyi kórusművekből álló műsorát. Az énekkarok fellépése között Kálmán Dalma 11. osztályos tanuló előadásában palócföldi karácsonyi népdalokat hallhatott a közönség. A karácsonyi hangversenyt a gimnazista tanulókból álló énekkarok fellépése zárta: magyar és nemzetközi kórusművek csendültek fel a Kodály Zoltán lánykar, a Pausa kamarakórus és a Kodály Zoltán vegyeskar előadásában.
A meghitt hangulatú koncert végén, Kneifel Imre igazgató úr karácsonyi és újévi jókívánságait követően a közönség és a fellépő kórusok közösen énekelték el legszebb karácsonyi dalainkat.