Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

Karácsonyi hangverseny

Iskolánk idén is megtartotta hagyományos karácsonyi hangversenyét 2012. december 19-én a Szent Imre-templomban.
Az ünnepi hangversenyt az általános iskola első és második osztályos tanulóinak műsora nyitotta, majd a Legkisebbek kórusa, a Kicsinyek kórusa és a Bárdos Lajos gyermekkar mutatta be karácsonyi kórusművekből álló műsorát. Az énekkarok fellépése között Kálmán Dalma 11. osztályos tanuló előadásában palócföldi karácsonyi népdalokat hallhatott a közönség. A karácsonyi hangversenyt a gimnazista tanulókból álló énekkarok fellépése zárta: magyar és nemzetközi kórusművek csendültek fel a Kodály Zoltán lánykar, a Pausa kamarakórus és a Kodály Zoltán vegyeskar előadásában.
A meghitt hangulatú koncert végén, Kneifel Imre igazgató úr karácsonyi és újévi jókívánságait követően a közönség és a fellépő kórusok közösen énekelték el legszebb karácsonyi dalainkat.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.