Események

Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Karácsonyi hangverseny

Iskolánk idén is megtartotta hagyományos karácsonyi hangversenyét 2012. december 19-én a Szent Imre-templomban.
Az ünnepi hangversenyt az általános iskola első és második osztályos tanulóinak műsora nyitotta, majd a Legkisebbek kórusa, a Kicsinyek kórusa és a Bárdos Lajos gyermekkar mutatta be karácsonyi kórusművekből álló műsorát. Az énekkarok fellépése között Kálmán Dalma 11. osztályos tanuló előadásában palócföldi karácsonyi népdalokat hallhatott a közönség. A karácsonyi hangversenyt a gimnazista tanulókból álló énekkarok fellépése zárta: magyar és nemzetközi kórusművek csendültek fel a Kodály Zoltán lánykar, a Pausa kamarakórus és a Kodály Zoltán vegyeskar előadásában.
A meghitt hangulatú koncert végén, Kneifel Imre igazgató úr karácsonyi és újévi jókívánságait követően a közönség és a fellépő kórusok közösen énekelték el legszebb karácsonyi dalainkat.

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.