A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Árpád-házi eleink emlékezete

Ezzel a címmel hirdetett vetélkedőt a Széna Téri Általános Iskola, melyen a 6.é osztály csapata is részt vesz. Első feladatként egy PowerPointos bemutatót kellett készíteniük, melynek témájául Szent István király és családja életét választották. Tekintsétek meg az alábbi linken: http://www.youtube.com/watch?v=RBCso1NOsCU. Minél többen nézitek meg, csapatunk annál több pontot kap a versenyen. A legtöbb megtekintést elérő csapatot közönségdíjjal jutalmazzák. Kérjük, szavazzatok ránk, nézzétek meg a bemutatót, válasszátok a Kodályos csillagokat!