Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Árpád-házi eleink emlékezete

Ezzel a címmel hirdetett vetélkedőt a Széna Téri Általános Iskola, melyen a 6.é osztály csapata is részt vesz. Első feladatként egy PowerPointos bemutatót kellett készíteniük, melynek témájául Szent István király és családja életét választották. Tekintsétek meg az alábbi linken: http://www.youtube.com/watch?v=RBCso1NOsCU. Minél többen nézitek meg, csapatunk annál több pontot kap a versenyen. A legtöbb megtekintést elérő csapatot közönségdíjjal jutalmazzák. Kérjük, szavazzatok ránk, nézzétek meg a bemutatót, válasszátok a Kodályos csillagokat!