Papírgyűjtés:
szeptember 19. csütörtök, 7:00 - 15:30 óra
szeptember 20. péntek, 7:00 - 13:30 óra

Árpád-házi eleink emlékezete

Ezzel a címmel hirdetett vetélkedőt a Széna Téri Általános Iskola, melyen a 6.é osztály csapata is részt vesz. Első feladatként egy PowerPointos bemutatót kellett készíteniük, melynek témájául Szent István király és családja életét választották. Tekintsétek meg az alábbi linken: http://www.youtube.com/watch?v=RBCso1NOsCU. Minél többen nézitek meg, csapatunk annál több pontot kap a versenyen. A legtöbb megtekintést elérő csapatot közönségdíjjal jutalmazzák. Kérjük, szavazzatok ránk, nézzétek meg a bemutatót, válasszátok a Kodályos csillagokat!