A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Árpád-házi eleink emlékezete

Ezzel a címmel hirdetett vetélkedőt a Széna Téri Általános Iskola, melyen a 6.é osztály csapata is részt vesz. Első feladatként egy PowerPointos bemutatót kellett készíteniük, melynek témájául Szent István király és családja életét választották. Tekintsétek meg az alábbi linken: http://www.youtube.com/watch?v=RBCso1NOsCU. Minél többen nézitek meg, csapatunk annál több pontot kap a versenyen. A legtöbb megtekintést elérő csapatot közönségdíjjal jutalmazzák. Kérjük, szavazzatok ránk, nézzétek meg a bemutatót, válasszátok a Kodályos csillagokat!