A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Árpád-házi eleink emlékezete

Ezzel a címmel hirdetett vetélkedőt a Széna Téri Általános Iskola, melyen a 6.é osztály csapata is részt vesz. Első feladatként egy PowerPointos bemutatót kellett készíteniük, melynek témájául Szent István király és családja életét választották. Tekintsétek meg az alábbi linken: http://www.youtube.com/watch?v=RBCso1NOsCU. Minél többen nézitek meg, csapatunk annál több pontot kap a versenyen. A legtöbb megtekintést elérő csapatot közönségdíjjal jutalmazzák. Kérjük, szavazzatok ránk, nézzétek meg a bemutatót, válasszátok a Kodályos csillagokat!