Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

A művészetek vonzásában

Szívből gratulálunk Nagy Boglárka Róza 6.é osztályos tanulónak, aki két művészeti versenyen is remekül szerepelt. A VII. Fülemüle népzenei fórum szólóénekes kategóriájában kiemelt nívódíjban részesült, míg a Vörösmarty Mihály megyei szavalóversenyen bronz minősítést kapott. További szép sikereket kívánunk neki!

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.